stand-up

Stand-up Kings: Mateusz Socha i Damian Usewicz

stand-up

Stand-up Kings: Mateusz Socha i Damian Usewicz

Stand-up Kings: Mateusz Socha i Damian Usewicz - Bilety na stand-up

Stand-up Kings: Mateusz Socha i Damian Usewicz | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Mateusz Socha - dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem.
Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji.
Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.

Support: Damian "Viking" Usewicz

Program przeznaczony dla widzów dorosłych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ niesamowity, Mateusz jest jedyny i niepowtarzalny. Damian też świetny, aczkolwiek występ Damiana był już wczesniej wrzucony na yt. Impreza w 100% udana 😊
Angelika 14.03.2019 09:39
Spoko.
Sewa 14.03.2019 08:42

Polecane