Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

stand-up

Stand-up Kings: Olka Szczęśniak & Paulina Potocka

stand-up

Stand-up Kings: Olka Szczęśniak & Paulina Potocka

Stand-up Kings: Olka Szczęśniak & Paulina Potocka - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Stand-up Kings to stała scena komediowa w Toruniu, wyjątkowo poprowadzi ją Błażej Krajewski. W czerwcu wystąpi Olka Szczęśniak z pełnym programem ''Zespół HAJSpergera" wraz z nią pojawi się Paulina Potocka czyli jazz polskiego stand-upu.

Olka Szczęśniak- Wystąpi ze swoim nowym programem ''Zespół HAJSpergera". Zanim powiesz "Oesuu, kto ogląda kobiece stand- upy?! Przeciez one tylko o jednym- o okresie!" Przyjdz i przekonaj się na żywo, że tak nie jest :) To o czym Olka będzie nawijać? O naszej wspaniałej służbie zdrowia, sama medycyna jest mega ciekawym tematem. Troche o rodzinach wielodzietnych i pochodzeniu. O tym co polepszyłoby klimat w Kościele(temat religii ogólnie, tak uprzedzam wrażliwych:) Jaki wpływ na charakter ma dzieciństwo. Czemu kobiece strajki nie są skuteczne? Co z tymi stereotypami? Nie mogło zabraknąć też miejsca na wątek o częstochowskiej policji i sąsiedzkich waśniach. Klasycznie na koniec warto dodać coś o seksie, bo to bardzo ruchliwy temat :)
Prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Występowała m.in w TVP u Kacpra Rucińskiego i u Kuby Wojewódzkiego w TVN. Jej poprzedni program można obejrzeć na Netflixie.

Paulina Potocka - prawdziwy jazz stand-upu, w nowym programie ''Pewnego rodzaju rozpie**ol". Stand-uperka, solistka, kobieta eksperymentalna. Osoba, wobec której bardzo świadomie używa się słowa "temperament". Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Nie szokuje. Nie budzi kontrowersji. Podobno nie jest klasycznym stand-upem. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Po jej występie nic już nie będzie takie samo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Stand-up Kings: Olka Szczęśniak & Paulina Potocka

Super występ 😁
12.10.2019 05:09
Stand-up Kings: Olka Szczęśniak & Paulina Potocka
Toruń, 09.10.2019
Lizard King
Niesamowity ubaw, Panie dały radę. Już czekam na kolejne wydarzenia stend-up 😄
Rafał 10.10.2019 18:12
Stand-up Kings: Olka Szczęśniak & Paulina Potocka
Toruń, 09.10.2019
Lizard King

Polecane z kategorii stand up