stand-up

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

stand-up

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski - Bilety na stand-up

Kryształy, czyli grupy przyjaciół na scenie i poza nią, działającej w unikatowej formule dwóch par prowadzących i dwóch par występujących, co za cenę jednego biletu daje AŻ OŚMIU KOMIKÓW!!! Kryształowy skład tworzą: Bartosz Zalewski, Jasiek Borkowski, Darek Gadowski, Jacek Stramik. Liczba miejsc ograniczona do 50% sali. W związku z obecną sytuacją w Polsce kupując bilet akceptujesz następujące wytyczne: Uczestnik ma obowiązek samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej służące do zakrywania ust i nosa. Kupując bilet, uczestnik akceptuje klauzule dot. ochrony danych osobowych, umożliwiające Organizatorowi udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych podanych przy zakupie biletów

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Stand-up | Kryształy: Stramik / Gadowski / Borkowski / Zalewski

mega
Występ jak zawsze rewelacja. Świetna atmosfera, dobry klimat całej imprezy. Nadal będę brać udział w Stand-up, super rozrywka ,mega dawka dobrego nastroju. Można naladować baterię jak nigdzie 😊
Alicja 15.02.2019 09:10
Świetny występ, uśmiałam się do łez. Gorąco polecam
Faktycznie trochę zimno :D w Graffiti Lublin ale żarty gorące, Jasiek jak zwykle słabo :D żart, polecam Stramika, Zalewskiego, Borkowskiego, Gadowskiego w mieszanym składzie par GJ-owskich ;)
Bardzo dobrze się bawiłem. Było śmiesznie, nie wiem czy były żarty nowe bo nie znam za dobrze programu komików. Jako prowadzący i występy solowe każdy zaprezentował wysoki poziom. Moje wskazanie na Darka gadowskiego jako brylant wśród kryształów. Chciałbym zoabczyć Jaśka Borkowskiego w innej stylizacji niż śmiesznego dresika - jednak to tylko moje życzenie, zdaję sobie sprawe z jego stylu. P.s. Napiszę jednak coś co nie dotyczy artystów - było zimno i krzesła były skrajnie niewygodne (nie brałem tego pod uwagę przy ocenie - gwiazdki patrz powyżej) jenak warto o tym wspomnieć żeby organizatorzy może starali się choć troche bo artystom tego odmówić nie można.
3 komików zrobiło wieczor :) czwarty niestety chyba ani duchem ani ciałem nie była na scenie. Nawet jego koledzy wydawali się zażenowani.
Szału nie było... Chyba że względu na to, że był to ostatni występ na trasie panowie byli zmęczeni. Źle nie było ale to chyba można było lepiej
Tasyl 02.02.2019 12:22
Polecam i pozdrawiam :D
Super zabawa!!!
Występ bardzo udany ale wszystko zepsute przez organizację - chłopaki na scenie na pewno się dziwili, że nikt im braw nie bije. Tam po prostu nie było jak tego zrobić. Ścisk był tak ogromny, że wychodziłem z Hormona połamany, z bolącą szyją i plecami. Zdecydowanie za dużo krzeseł, zbyt gęsto ułożonych...
Borkowski nieźle zjarany, ale uratował całą imprezę.
trelemorele 01.02.2019 09:34
Momentami nawet śmieszne ale i tak najgłośniej śmiał się Zalew.
Gorzów przeprasza za tą hołotę! Pozdrowienia chłopaki i do zobaczenia 😘
To prawdziwa Kryształowa Noc, mózgi rozbijane przez Kryształów na drobny maczek. Mi osobiście do pełni szczęścia zabrakło p. Fiedorczuka - wówczas miałbym na jednej scenie wszystkich swoich ulubionych "mówców motywacyjnych". Ale i tak iwent na wypasie, zwłaszcza, że w cenie 4 mieliśmy aż 8 komików;P!
Świetna zabawa. Na stand-up szedłem głównie ze względu na występ Zalewskiego i Gadowskiego lecz na samym występie okazało się że Stramik i Borkowski miło zaskoczyli. Serdecznie polecam.
Mega wieczór! Uśmialiśmy się maksymalnie ;) Dziękujemy i prosimy o więcej!
Jasiek przegiął trochę pałę, był za mocno porobiony, najebany i chyba już zmęczony trasą. Bylem kiedyś na Jaśku i znam jego styl, wiem czego się spodziewać, ale bełkot i totalne wystrzelenie podczas prowadzenia stawało się już nudne. Prześpijcie się czasami przed kolejnym występem :)
Ośmiu komików w cenie dwóch? Taniej niż w Biedronce... ;)
J.A. Baczewski 27.01.2019 19:19
świetne, 2/10 ;)
jerzees 25.01.2019 15:05
Super event
Chociaż było mi zimno to daje 5* - super występ, ubawiłam się do łez :)
koshmarek88 25.01.2019 09:58
Polecam i artystów i miejsce :)
Agnieszka 25.01.2019 08:56
Macie chłopcy 5 gwiazdek 🙂
Kupa śmiechu polecam jak najbardziej
Mariano 24.01.2019 18:12
Świetna zabawa ,dawno się tak nie uśmiałem
Dobra dawka, nie raz mocno kontrowersyjnego humoru, widać , że Panowie na trasie doskonale się bawią , co w mniejszym lub większym stopniu przekazują publiczności. Miejsce klimatyczny , dobrze nagłośniona sala. Cena adekwatna do poziomu występu. Ogólnie Polecam się wybrać.
Było świetnie. Wspaniała atmosfera i fchuj dobra zabawa.
dziwna dziewczynka, która przyszła z tatą na stendapy o kupie i ruchaniu 12.01.2019 14:15
Świetny wieczór, dobre występy. Panowie rzucają na kolana i błyszczą jak na Kryształy przystało!
Joanna 12.01.2019 11:17
Odejmuje punkty za lokal... słaba obsługa, drinki tragiczne, bardzo zimno(!)... nagłośnienie w pierwszej części nie pozwalało zrozumieć występujących.. druga część już lepsza bo oglądana w kurtkach... do zobaczenia Panowie innym razem. PS. Wielki plus za niespodziankę w postaci Błażeja Krajewskiego! Co do występów to Panowie byli bardzo dobrze przygotowani, plus dla Jacka i Darka.
estanab 09.01.2019 14:37
Jasiek Borkowski bardzo słaby występ, jako prowadzący lepiej, ale ratował go Zalewski. Reszta to na prawdę wyśmienita zabawa. Do minusów było bardzo zimno w klubie.
Gang 09.01.2019 11:52
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up