stand-up

Stand-up - Michał Pałubski & Jakub Poczęty

stand-up

Stand-up - Michał Pałubski & Jakub Poczęty

Stand-up - Michał Pałubski & Jakub Poczęty - Bilety na stand-up

Stand-up - Michał Pałubski & Jakub Poczęty | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Oto Michał Pałubski StandUp na życie! Najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu!
Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka?
Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu.

Jakub Poczęty:
Czujny człowiek, któremu nie umknie, nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć. Występował w TVP, u Kuby Wojewódzkiego i w Comedy Central, ale twierdzi, że najgorsze nadal przed nim.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny występ :) nie szło przestać się śmiać
Bardzo dobry ponad 2 godzinny występ. Obaj dali czadu. Myślałem że to Michał będzie gwiazdą wieczoru, jednak po występie Jakuba zmieniłem zdanie. BRAWO. Z przyjemnością poszedłbym jeszcze raz.na obu stand-up'erów

Polecane