stand-up

Stand-up: Modzelewski, Banaś, Stramik

stand-up

Stand-up: Modzelewski, Banaś, Stramik

Stand-up: Modzelewski, Banaś, Stramik - Bilety na stand-up

Stand-up: Modzelewski, Banaś, Stramik | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Karol Modzelewski - Komik, stand-uper, prezenter RMF FM, podróżnik, kochanek, człowiek renesansu.
Przeszedł kiedyś Contrę na Pegazusie na 4 życiach.
Współtworzył duet Bękarty Stand-Upu.
Występował w MTV, TVN, Polsat, TVP, Comedy Central.
Uwielbia kontakt z publiką, humor abstrakcyjny i ser.

Rafał Banaś - „Samozwańczy Szakal” to najnowszy program Rafała i zarazem pierwsza część zapierającej dech w piersiach fantastycznej trylogii o losach mordeczki na planecie Ziemia, a konkretniej jej małej części nazwanej skromnie Polską. W pierwszej części zobaczycie jak Szakal staje oko w oko z cyklopem pod żabką oraz po raz pierwszy konfrontuje się ze swoim arcywrogiem „Aleksem”. Podczas występu nie zabraknie oczywiście efektownych ciosów, prądu i krzeseł.

Jacek Stramik - Literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno kraju, jak i zagranicy. Prowadzi scenę w Poznaniu oraz, do spółki z Darkiem Gadowskim, w rodzinnym Koszalinie. W Tarnowie zaprezentuje swój najnowszy materiał, który zatytułował "Nie ma Ukraińców i nie ma rusztowań".

Gospodarz sceny: Wojtek Pięta
Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby. Autor kanału w serwisie YouTube oraz improwizator sceniczny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane