stand-up

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

stand-up

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek - Bilety na stand-up

Stand-up Night: Robert Korólczyk, Ewa Błachnio, Marcin Wojciech, Tomasz Jachimek | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

ROBERT KORÓLCZYK – Lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków. Jego monologi z dużą dawką ironii i dystansu do otaczającej rzeczywistości podbiły serca widzów! Sprawnie naśladuje gwary choć prawdziwie zna tylko gwarę śląską. Mówi w każdym języku, choć zna tylko jeden. W trakcie występu przeistacza się z postaci w postać, pokazując tym samym swój fantastyczny repertuar różnych charakterów.

EWA BŁACHNIO - ...czyli pełen uśmiechu i pozytywnych emocji występ znanej polskiej artystki sceny kabaretowej. Kilkunastoletnie doświadczenie związanej do 2014 roku z kabaretem Limo sprawiło, że teraz z dumą pracuje na swój indywidualny dorobek artystyczny. Niejednokrotnie wcielała się w rolę konferansjera (Polsat Sopot SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery). Aktualnie gra również role w spektaklach teatrów w Krakowie, Gdyni i Katowicach. Współtworzyła audycję Poliż Temat w RMF FM wraz z Robertem Korólczykiem i Mariuszem Kałamagą. Jej niezwykła charyzma i energia jaką emanuje ze sceny sprawiają, że każdy jej występ to niezwykła atmosfera i oczywiście pełna widownia!

TOMASZ JACHIMEK – Związany z przeglądem kabaretów Paka od 1999 roku, w 2002 także zawitał na Pakę. Oczywiście jak dobrze wiemy w międzyczasie był związany z krakowskim kabaretem Formacja Chatelet. Jest to człowiek samowystarczalny i niesamowicie uzdolniony. Oprócz stand up’u zajmuje się także konferansjerką, co potwierdza wcześniejsze stwierdzenie, iż jest samowystarczalny. Człowiek pełen charyzmy, który potrafi mówić przez godzinę bez przerwy rozśmieszając przy tym ludzi do granic rozśmieszalności. Błyskotliwość i inteligentny humor to sztandar jego twórczości. Współprowadzący i współkomentujący rzeczywistość w programie „Szkło kontaktowe”.

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH – Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: „pozytywny wariat.” Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od ponad 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

Super pomysł na wypad duzo sytacji z zycia ujetych w odpowiedni sposob prze co naprawde duzooo czlowiek sie smieje Polecam
Dobry dobór standuperów, świetna atmosfera, rewelacyjny program. Całość na 5 z plusem.
Super, polecamy wszystkim
Było super, dawno się tak nie uśmiałam. Gorąco polecam.
Wszyscy wykonawcy byli obłędni. Dwie godziny nieustającego śmiechu. Polecam bo świetna zabawa. SUPER! Terapia śmiechem .
Super zabaw- miło spędzony czas ::))
Olbrzymia dawka rozrywki. Znakomity kontakt z publicznoscia. Doskonale wyczucie chwili i trafnosc zartow. Godne polecenia.
Extra wieczór polecam. Ewa jak zwykle the best.
To był mój pierwszy Stand Up i muszę że było super. Uśmiałem się za wszystkie czasy.
ŚWIETNY WYSTĘP! POLECAM:)
Super :) Warto się wybrać. Polecam !
Może być. Byliśmy pierwszy raz, jednak kabaret jest dla nas lepszą formą rozrywki.
Bardzo miły wieczór. Joachimek rulez :-)
Wystep odwołano 😣
dobry poziom rozrywki
Ewa przezabawna! Mega!
Ewa Błachnio najlepsza ;)
Mega super na wysokim poziomie polecam mąż zachwycony Ewą dla mnie wymiatał Tomasz Jachimek popłakałam się że śmiechu 😂
Super. chociaż część występu Ewy i Roberta widzieliśmy już podczas gali kabaretowych.
Dobry stand up, występy poszczególnych gości szły sprawnie, bez opóźnień. Bawiliśmy się bardzo dobrze.
Było rewelacyjnie :) polecam gorąco :)
Występy super, świetna zabawa, wszyscy zasługują na ogromne brawa, jednak Pani Ewa rozwaliła system 😂
Super zabawa , bardzo polecam
Robert słabo - tylko mu dupy w głowie - nie było inwencji, Ewa zadziwiająco dobrze, Tomasz klasa sama w sobie - wiadomo... Marcin całkiem ok - ogólnie grzechem nie zobaczyć bo to zawsze mocno wznoszące nastrój i intelekt spotkania ;)
Świetnie się bawiłem.
Fantastyczny stand-up! Jachimek rozwalił system. Niestety dźwiękowiec się nie popisał. Wokal był albo ledwo słyszalny albo głośniki charczały. Dwa mikrofony też padły w trakcie...
Błachnio rewelacyjna. Jej występ jest tak dopracowany, że miejscami jest to teatr jednego aktora z użyciem świateł i tła muzycznego. Bieżące wtrącenia również błyskotliwe. Gdyby stylistka Kołaczkowskiej tu zadziałała... Dziwne to połączenie bo... Reszta występujących, to nie ten i nie mój klimat. tzn fast food, sport w TV, polityka w TV. Ale komercyjnie wydaje się trafiać do większości. Ja czekałem na coś tak błyskotliwego i odważnego jak pies proboszcza Tomka.
odpowiednie osoby na swoim miejscu. popłakałam się ze śmiechu. Gorąco Polecam :)
Było okej. Aczkolwiek spodziewałam się czegoś lepszego
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane