Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

stand-up

Stand-up Otwock! Jaracz bez cenzury

stand-up

Stand-up Otwock! Jaracz bez cenzury

Stand-up Otwock! Jaracz bez cenzury - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Kuba Wilczek - samo pisanie o sobie w trzeciej osobie sprawia mu kłopot bo jest trochę aroganckie. Nie lubi autopromocji, co w dużej mierze sprawia, że nikt jeszcze o nim nie słyszał.W celach promocji zmuszony jest dodać, że wygrał konkurs open mic podczas 3 Gali Stand-up w Mrągowie. Czy ta wygrana zmieniała coś w jego życiu? Tak! Teraz ludzie zmuszają go, by pisał, że wygrał konkurs w Mrągowie, za czym on nie przepada, ponieważ jest nadzwyczaj skromny i wcale sam sobie właśnie nie zaprzeczył. Nie cierpi pozytywnych wibracji, motywacji i innych rzeczy też.

Szymon Baraniecki – w dzień pracownik globalnej korporacji, w nocy niczym batman pracuje, by na twarzach rodaków pojawiał się uśmiech. Jego życie jak sam mawia to tragikomedia, a swoimi doświadczeniami dzieli się z widzami. W pracy śmiertelnie poważny, na scenie śmiertelnie zabawny. Musicie zobaczyć na żywo, żeby to zrozumieć.

Mariusz Dąbrowski – potentat na rynku nieruchomości, nie mylić z impotentem. Wielki miłośnik twórczości Majki Jeżowskiej zna jej wszystkie utwory na pamięć, albo z pamięciówek. Wielki fan piłki nożnej i wojaży po Europie. Zanim stał się wschodzącą nadzieją Stand-upu zdążył, już zajść. Jego hobby to krępowanie ofiar...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Stand-up Otwock! Jaracz bez cenzury

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up