Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

stand-up

Stand-up Pauliny Potockiej "Ja to mam szczęście"

stand-up

Stand-up Pauliny Potockiej "Ja to mam szczęście"

Stand-up Pauliny Potockiej "Ja to mam szczęście" - stand-up

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

KLUB WKURZONYCH

Stand-up Pauliny Potockiej "Ja to mam szczęście"
gościnnie wystąpi Wiktoria Chachulska
(Występ przeznaczony dla widzów dorosłych)

Białostocka stand-uperka – Paulina Potocka, w programie „Ja to mam szczęście”, opowie o swoich najnowszych przygodach związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. Podzieli się historiami o ludziach, których spotkała w czasie podróży po Polsce i w trakcie wypadów za miasto. Wyjaśni, jak wielkie znaczenie ma tęsknota za Elżbietą II i co oznacza polska inflacja dla posiadaczy karty „Moja Biedronka”. Energia Pauliny udzieli się każdemu!
Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych. Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu. Występowała m.in. w: Telewizji Polsat, TV4, Telewizji WP oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę stand-upową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I miejsce na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł „Królowej Łgarzy” na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Wygrała również Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry w 2023 roku. Jej ulubiona piosenka to „Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech”.

Wiktoria Chachulska – twierdzi, że życie to cyrk, a ludzie to akrobaci lawirujący po jego arenie. W natłoku codziennych akrobacji należy nam się więc otulenie absurdalnym żartem, niechcącym niczego w zamian. Na scenie wyciąga błazenadę z codzienności, rozważa nad rzeczami pozornie trywialnymi. Dlaczego robimy tak, a nie inaczej i właściwie czemu inaczej to już nie tak, jak trzeba? Ważne, że wszystko to śmiechu warte.

KLUB WKURZONYCH - to projekt skierowany do widzów i artystów mających w sobie niezgodę na otaczającą rzeczywistość i absurdy świata. Pragniemy prezentować ludzi kultury, którzy nie obawiają się wyjść i otwarcie manifestować swoje poglądy, zaprezentować je publiczności, wykorzystując różne formy wypowiedzi artystycznej: spektakl, stand-up, reportaż, dokument…itp. To miejsce prezentacji wyrazistych inicjatyw artystycznych. To czas na spotkanie odważnych ludzi sceny, snujących (krzyczących) opowieść o kondycji człowieka we współczesnym świecie.
Częścią wspólną wszystkich wydarzeń jest mocny i dobitny przekaz. To miejsce i czas dla WKURZONYCH!

BILETY: 50 zł.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Stand-up Pauliny Potockiej "Ja to mam szczęście"


Jak działają recenzje?
Było zajebiaszczo! Energia prowadzącej udzieliła mi się na cały dzień! Po występie poszłam spać 😉
Marta 27.11.2023 08:43
Stand-up Pauliny Potockiej "Ja to mam szczęście"
Warszawa, 26.11.2023
Dom Kultury Śródmieście

Polecane z kategorii stand up