Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

stand-up

Stand-Up Polska: Sebastian Rejent/Czarek Jurkiewicz

stand-up

Stand-Up Polska: Sebastian Rejent/Czarek Jurkiewicz

Stand-Up Polska: Sebastian Rejent/Czarek Jurkiewicz - stand-up
Dodaj do ulubionych
Ulubione

STAND-UP POLSKA zaprasza:
REJENT/JURKIEWICZ
nikt Was tak nie rozbawi!
27.08.2022
Dąbie - TEMAR Kompleks wypoczynkowy
Godz. 20:30 - 23:00

Występują:
Czarek Jurkiewicz - w swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę, wciągając nas w czarną otchłań beznadziei, zmarnowanych okazji i zatrutą zazdrością podejrzliwości.
Zajmuje się Stand-upem od 2008 roku. Jest jedną z dwóch pierwszych osób, która zaczęła promować stand-up comedy na terenie Polski. Początkowo jako undergroundowy stand-up obecnie jako formę komedii rozpoznawalną przez tysiące widzów. Występował w Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, HBO Stand-up Comedy Club oraz HBO tylko dla dorosłych.
Sebastian Rejent
Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi.
Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Stand-Up Polska: Sebastian Rejent/Czarek Jurkiewicz

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up