stand-up

Stand up: Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech

stand-up

Stand up: Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech

Stand up: Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech - Bilety na stand-up

Stand up: Tomasz Jachimek i Marcin Zbigniew Wojciech | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

TOMASZ JACHIMEK w programie „DOJMUJĄCE UCZCUCIE BEZRADNOŚCI” – nowy program Tomasza Jachimka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych krajowych komików.

To blisko godzinny stand - up o życiowych klęskach i porażkach, zarówno samego Jachimka, jak i obserwowanych przez Jachimka otaczających go postaci.

Mówi autor: „Im bardziej jestem starszy – a ta tendencja się nie cofnie – tym częściej zauważam, że po prostu nie daję rady, nie ogarniam i raz po raz zbieram solidne kopniaki w sam środek mojego chudego dupska. Na wszelakich polach.
A że nic tak nie cieszy jak nieszczęście bliźniego, postanowiłem – ku radości widowni - zrobić o tym stand up.

Jak patrzę na świat to widzę, że na szczęście nie ja jeden nie ogarniam. Marne to pocieszenie, ale zawsze.

Program szczery do bólu, ostry jak chilijska papryczka skąpana w ruskiej musztardzie i – mam nadzieję – mocno zabawny; acz tu ostateczna ocena zawsze należy do widza.

Przyjdź i oceń!”

MARCIN ZBIGNIEW WOJCIECH- w programie ,,Wkręceni''

Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up’er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Na swoim koncie ma ponad 700 występów.Jest członkiem grupy STAND-UP Night, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM. Występował w TVP2, Comedy Central oraz na Top Trendy (POLSAT). Musisz go zobaczyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane