stand-up Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner, Ewa Stasiewicz

stand-up Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner, Ewa Stasiewicz

Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner, Ewa Stasiewicz - Bilety na stand-up

Wojtek Kamiński

Znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem -„Ślad”. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Opowiada o tym, jak stary singiel odnajduje się w nowej rodzinie , jak buduje relacje z pasierbami i jak wygląda tajemnica szczęści.

Michał Mimi Zenkner

Od kilkunastu lat na scenie komediowej. Głównie w kabaretach hlynur i K2. Ze stand-upem macał się około roku. Teraz postanowił pójsć na całość i pokazać Wam swój program: "Ślizgawka". Portret faceta koło czterdziestki. W połowie życie. Czas pierwszych bilansów. Mimi zastanawia się co mu w życiu nie wyszło, a co spieprzył. Dlaczego jest taki a nie inny? Jak na niego wpłynęło dzieciństwo? Po co wyszedł na scenę? Będą kompleksy, schizy i paranoje. Ale tak na śmiesznie.

Ewa Stasiewicz

Komiczka o wielu twarzach, w tym jednej Pauliny Macutkiewicz - https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/. Na Youtube ma swój kanał, na którym umieszcza własne, krótkie produkcje. W Zielonej Górze organizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. W swoim programie porusza się w bliskiej sobie codzienności, odnajdując schematy znane wszystkim. Ma intrygujące poczucie humoru. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

02.10.2021, 19:30 Cafe Noir
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner, Ewa Stasiewicz

Brak recenzji

Polecane z kategorii stand up