stand-up

Stand-up comedy: Michał Kutek & Tomasz Boras Borkowski

stand-up

Stand-up comedy: Michał Kutek & Tomasz Boras Borkowski

Stand-up comedy: Michał Kutek & Tomasz Boras Borkowski - Bilety na stand-up

Michał Kutek - Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. żyjący zgodnie z zasadą “100 przepłyniętych basenów zasługuje na nagrodę z dziesięciu piw”, przenikliwy i utalentowany. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim piszę, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza.

Tomasz 'Boras' Borkowski - sam o sobie mówi, że urodził się w roku 1976 oraz w 2015, kiedy po raz pierwszy stanął na scenie. Rok później wygrał największy festiwal stand-upowy w Polsce. Od tamtej pory regularnie występuje na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central. Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny. Jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Stand-up comedy: Michał Kutek & Tomasz Boras Borkowski

Dawno sie tak nie usmialem. Szybka transakcja jesli chodzi o zakup biletow. Klimatyczne miejsce. Świetne miejscowki podczas występu. Polecam każdemu kto zechce wziąć udzial w podobnym wydarzeniu. Serdecznie pozdrawiam.
Fajne występy, Borasa humor "nietypowy", ale jak się wczuć to jest zabawnie :)
byłam pierwszy raz i było super, chcę więcej!!!
anonimowa 28.10.2019 09:03
Bardzo fajny wystep dla mnie wygral Kutek
Bardzo fajna impreza!
To był nasz pierwszy Stand-up na żywo, bawiliśmy się świetnie, super występ zarówno Michała jak i Tomka.
Super rozrywka, polecam ! :-)
Są filmy, które zna się na pamięć, a mimo to ogląda się je wiedząc co zaraz będzie i jak się skończy. Jak coś jest wyjątkowe to się to powtarza. Kutka i Borasa widzieliśmy po raz enty z tym samym programem. Czemu? Bo warto wracać. To nie prawda, że 2,3,4 krotnie powiedziany żart nie bawi. Panowie są w świetnej formie! Żarty wciąż bawią i zaskakują. Michał nabrałeś śmialości na scenie to widać, extra kontakt z publiką. Pozdrawiamy, Przemek i Klaudia (tak te dwa grubasy :p )
Wrośnięty_paznokieć 26.10.2019 10:49
Dali czadu! Szkoda tylko, że publiczność przypadkowa. Taka Maria, której koledzy musieli tłumaczyć niemal każdy żart. Ale z niem też mieliśmy bekę. Mario, nie rozumiesz konwencji - oglądaj dobranocki!
Emporia 25.10.2019 09:32
Świetny występ, mam zakwasy na brzuchu i polikach :)
Murzyn 25.10.2019 08:35
Zabawa rewelacja Ubaw do łez Panowie dobra robota było GRUBO w ch.... ;)
Było mega fajnie! 2godziny fantastycznego humoru :)

Polecane z kategorii stand up