stand-up

Stand up w antrakcie: Łukasz "Lotek" Lodkowski, Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik

stand-up

Stand up w antrakcie: Łukasz "Lotek" Lodkowski, Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik

Stand up w antrakcie: Łukasz "Lotek" Lodkowski, Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik - Bilety na stand-up

Stand up w antrakcie: Łukasz "Lotek" Lodkowski, Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza na Stand-up w antrakcie: wakacyjny cykl dla widzów dorosłych. W programie: Bękarty stand-upu: Łukasz "Lotek" Lodkowski i Karol Modzelewski (6.07.2017, godz. 19:00, Scena przy van Gogha 1), Rafał Pacześ i Tomasz "Boras" Borkowski (20.07.2017, godz. 19:00, Scena przy Głębockiej 66), Łukasz "Lotek" Lodkowski, Wiolka Walaszczyk i Jacek Stramik (3.08.2017, godz. 19:00, Głębocka 66) oraz Kacper Ruciński i Michał Leja (17.08.2017, godz. 19:00, van Gogha 1).

Łukasz Lotek Lodkowski to jeden z najbardziej energetycznych wykonawców polskiej sceny stand-upowej. Naturalnie śmieszny. Wszystkie elementy, które posiada, od głosu, poprzez mimikę, gestykulację i przekazywane treści bezsprzecznie legitymizują go do rozbawiania jak najliczniejszych tłumów. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji ( TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki).

Wiolka Walaszczyk. Charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Wielokrotnie gościła ze swoim programem w telewizji ( TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki)

Jacek Stramik natomiast nie uznaje tematów tabu, żartuje dosłownie ze wszystkiego, w tym z siebie. Cechuje go silna dbałość o językową stronę występów. Nie stroni od angażowania publiczności w działania sceniczne, co udaje mu się dzięki charakterystycznej osobowości i nieco ekscentrycznemu podejściu do życia i ludzi. Również wielokrotnie gościł w programach telewizyjnych ( TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki)

Dla widzów dorosłych

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu wydarzenia)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Lotek super ale występ mógłby trwać dłużej, sala fajna, nowa, bardzo wygodne siedzenia
Lotek rewelacyjny, świetnie spędzony czas i dobrze wydane pieniądze. Swietna sala widowiskowa.
Daje 3 i to tylko dlatego, że Lotek "uratował" ten występ. Wiolka i Jacek masakra.
Lotek rządzki. Wiolka i Jacek są ok.
Super stand up oby wiecej
Super pomysł - oby częściej

Polecane