stand-up Stand-upowy Dzień Kobiet

3. Stand-upowy Dzień Kobiet

stand-up Stand-upowy Dzień Kobiet

3. Stand-upowy Dzień Kobiet

3. Stand-upowy Dzień Kobiet - Bilety na stand-up

Już po raz trzeci w Krakowie sceniczne święto kobiet! Na 3. Stand-upowym Dniu Kobiet pojawią się najciekawsze i najzabawniejsze polskie artystki. Różnią się temperamentem, poglądami, długością włosów i wzrostem. Łączy je inteligentny humor, piękno i zawadiacka bezpośredniość. Na scenie wystąpią: Katarzyna Piasecka, Ewa Błachnio, Agata Biłas, Wiolka Walaszczyk i Ola Petrus. Całość poprowadzi Iza Kała. Zapraszamy na unikatowy wieczór, podczas którego zobaczycie wybuchową mieszankę silnych kobiecych osobowości.

Program przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.

Bilety od 30 zł!!! Przedsprzedaż biletów do 15.03.2017!
Możliwość zakupu biletów grupowych (grupa min 10 osób) Rezerwacja: (rezerwacje@biletyna.pl lub tel. 022 - 666 98 08 lub 669 895 798 (pn-pt, 9:00-17:00)
Wydarzenie organizowane przez Fundację FxCuffs oraz grupę Same Baby.

O występujących:
Katarzyna Piasecka
Kasia to charyzmatyczna, odważna, bezpośrednia, najbardziej znana polska stand-uperka, która nie boi się tematów tabu. Od lat doskonale odnajdująca się w męskim świecie stand-upu. Jak nikt inny potrafi rozmawiać z widzem. To właśnie żywy kontakt z publicznością stał się jej znakiem rozpoznawczym. Najnowszy program Kasi, to zbiór osobistych spostrzeżeń i przeżyć, które przedstawia w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Po prostu "BEZ FILTRA".
Więcej informacji na stronach:
http://www.katarzynapiasecka.pl/

https://www.facebook.com/katarzynapiasecka

http://instagram.com/katarzynapiasecka

snapchat: katpiasecka
Ewa Błachnio
Aktorka kabaretowa i dramatyczna . Obecnie związana z krakowskim teatrem „sztuka na wynos”, Sceną CK w Gdyni i Teatrem Żelaznym w Katowicach.
Poza działalnością teatralną nieprzerwanie związana z estradą (występy stand-up'owe, kabaretowo-recitalowe przy akompaniamencie zespołu „Muzikanty”), ale spotkać ją można również w roli konferansjera, jak i w duetach kabaretowych (m.in. Polsat SuperHit Festiwal, Sylwester z Dwójką, Telekamery, Kabaret na żywo). Ponadto na falach RMF FM współtworzyła cotygodniową audycję satyryczną „Poliż temat”, a w TVP2 była częścią obsady cyklicznego programu improwizowanego „I kto to mówi?” . Śpiewa (m.in. gościnny udział w „Projekcie Grechuta” zespołu Plateau), tańczy (VI edycja „Dancing with the Stars") i gra w hokeja (lewa skrzydłowa, a i członkini zarządu Reprezentacji Artystów Polskich w Hokeja ).
A prywatnie? Niezmiennie dumna posiadaczka Harleya Davidsona! A jakże!
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/Ewa-B%C5%82achnio-586471164781523/?fref=ts

Wiolka Walaszczyk
Wiolka to niezwykle odważna, energetyczna, impulsywna i pozytywna stand-uperka. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń. Gościła w programach TVP2 "Tylko dla dorosłych" i TVN "Kuba Wojewódzki".
Jej najnowszy program nosi tytuł " Odnowa"
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/wiolka.walaszczyk/

Agata Biłas
Autorka i aktorka kabaretowa, współtwórczyni warszawskiego kabaretu Stado Umtata (laureata czołowych konkursów kabaretowych, m.in. PAKI, Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, Turnieju Łgarzy). Obecnie występuje solo oraz w Impro Kolektywie Przyjezdni. Z wykształcenia antropolog, z zamiłowania satyryk, z rozpędu matka i żona. SZCZERZE to nowy program Agaty Biłas, a w nim m.in. szczerze o tym, co się dzieje kiedy jesteśmy szczerzy wobec siebie i innych oraz inne przemyślenia, które prowadzą do szczerzenia.
Więcej informacji https://www.facebook.com/przyjezdni/?fref=ts

Ola Petrus
Ogrom energii w małym opakowaniu. Monster Truck w skórze Malucha. Rozjeżdża sarkazmem i bezpośredniością. Nie boi się niczego i nikogo, chociaż często nikt i nic jej nie widzi. Ale zawsze słyszy! Żywy dowód na to, że Bóg ma poczucie humoru. Zdarza jej się występować na stole.
Więcej informacji: https://www.facebook.com/malutkastandup/?fref=ts

Iza Kała
Aktorka, stand uperka, one woman showka, konferansjerka, improwizatorka. Wrocławianka po Łódzkiej Szkole Filmowej, obecnie przeprowadzona z Warszawy do Krakowa. Pomysłodawczyni i producentka Stand-upowego Dnia Kobiet. Ma kota, który zachowuje się jak pies.
Więcej informacji:
https://www.facebook.com/KredytZaufania/?fref=ts

http://iza-kala.oxymanagement.pl/biografia

http://goeastagentur.de/schauspieler/iza-kala

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 3. Stand-upowy Dzień Kobiet

Było świetnie! Uwielbiam wszystkie występujące dziewczyny, róbcie tego więcej!
Fantastyczny wieczór!!! Już czekam na przyszły rok :-)
Co do całej oprawy nie mam nic do zarzucenia, było na wysokim poziomie. Od wyboru miejsca gdzie jesteśmy obsługiwani i znajdujemy się w nowoczesnej budowli, aż po występ i całą oprawę telewizyjną wszytko jest świetne. Jedyne co nie jest do końca zadowalające, humor naszych stand up'erów. Dokąd to zmierza?
Impreza rewelacyjna!!!! Gorąco polecam, i na pewno pojawię się znów za rok.
Dawno się tak dobrze nie bawiłam, świetny rozkład występów w kolejności od rozgrzewki do mocnego wycisku :) polecam
Cudowne wydarzenie! Nie zaluje ze sie zdecydowałam. Zaprosiłam moja Siostre na babski wieczor a dziewczyny na scenie dopelnily gobw 100%. Napewno pojawimy sie za rok
Było super. Walaszczyk, Błachnio i Piasecka wymiatały.
Dziewczyny dały czadu - obśmiałam się jak norka :)
Fantastyczny występ: śmiech do łez, super kontakt z widzami prowadzącej oraz stand-uperek zdecydowanie polecam
Pełen profesjonalizm, polecam
Rewelacja! Już czekam na kolejną edycję! ;)
MEGA fajna rozrywka! Polecam, bawiliśmy się świetnie!
Super wydarzenie! Czekam z niecierpliwością na kolejną edycję!

Polecane z kategorii stand up