stand-up Stand-upowy Dzień Kobiet

4 STAND-upowy Dzień Kobiet

stand-up Stand-upowy Dzień Kobiet

4 STAND-upowy Dzień Kobiet

4 STAND-upowy Dzień Kobiet - Bilety na stand-up

Stand-upowy Dzień Kobiet w Krakowie po raz czwarty! Kultowa już impreza wraca po przerwie do Klubu Studio – świętujemy tradycyjnie dzień po Dniu Kobiet!
W tym roku - jak co roku - najciekawsze, najzabawniejsze polskie artystki na jednej scenie. Będą zarówno „weteranki” imprezy jak i debiutantki ! Różnią się temperamentem, poglądami, długością włosów i wzrostem. Łączy je inteligentny humor, piękno i zawadiacka bezpośredniość. Niektóre tańczą, niektóre śpiewają, tego wieczoru wszystkie – gadają! Na jednej scenie: Wiolka Walaszczyk, Ewka Błachnio, Ewa Stasiewicz, Paulina Potocka. Po raz pierwszy na Stand-upowym wystąpi też Gość specjalny: Katarzyna Nosowska! Całość poprowadzi Iza Kała.
Szykujcie się na niezapomniany wieczór – jedyny taki w Polsce!
Program przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich!
Czas trwania : ok. 120 minut

O występujących:

Gość Specjalny - Katarzyna Nosowska – Autorka tekstów, wokalistka nagrywająca z zespołem Hey oraz solo, felietonistka, jedna z najbardziej wyrazistych i najpopularniejszych osobowości polskiej sceny muzycznej ostatnich kilkunastu lat, na Stand-upowym Dniu Kobiet wystąpi w niecodziennej odsłonie…
https://www.facebook.com/nosowskamusic/
https://www.instagram.com/nosowska.official/?hl=pl

Ewka Błachnio - czyli istny kombajn działalności przeróżnych! Aktorka kabaretowa – niegdyś widywana z Limem, ale przypudrowała oko... i aktorka dramatyczna – tak, koniecznie w tej kolejności..;). Czasem śpiewa, trochę tańczy, ale przyznaje, że lubi prowadzić… i to nie tylko swojego Harleya. Grywa solo i z przegenialnym zespołem „Muzikanty”. Ponadto z dużą radością współtworzy projekt „Stand’up Night” i coroczny „Stand’upowy Dzień Kobiet”, którego gościem będzie już po raz trzeci. Scena, ekran czy w eterze, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa! Szykujcie się na jej kolejne odsłony – ponoć pod choinkę dostała sztalugę, trykot, dłuto i fortepian…. Tak. To było spore drzewko.
https://www.facebook.com/profile.php?id=586471164781523&ref=br_rs

Wiolka Walaszczyk – charyzmatyczna, energetyczna, impulsywna. Bardzo wyrazista osobowość, do tego mocny, dosadny humor plasują ją w czołówce rodzimego stand-upu. Odnajduje się głównie w tematyce osobistej, dzieli się spostrzeżeniami kobiety z dwudziestokilkuletnim bagażem doświadczeń.
https://www.facebook.com/wiolka.walaszczyk/?ref=br_rs

Ewa Stasiewicz – komik o wielu twarzach, w tym jednej Pauliny Macutkiewicz - https://www.facebook.com/paulinamacutkiewiczkandydatka/. Niby kobieta, a z jajami. W stand-upie lubi ostre tematy. Na Youtube ma swój kanał, na którym umieszcza swoje krótkie produkcje. Organizuje cykliczną imprezę „Stand up ON”. Finalistka Antrakt Stand-up Festiwal. Występowała przed ludźmi i Internetem. I nie wyszli.
https://www.facebook.com/ewastasiewiczstandup/?ref=br_rs

Paulina Potocka - Swoje występy buduje przede wszystkim na abstrakcyjnym poczuciu humoru. Zadziwia swoją dynamiką, a raczej jej brakiem. Slow comedy to jej charakterystyczny styl, rzadko spotykany w Polsce. Zanurzy nas w swojej formie. Przeprowadzi przez światy, które często nie istnieją. Jej stand-up zadziwia. Wstrząsa. Nie pozostawia obojętnym. Paulina otrzymała wiele wyróżnień na festiwalach komediowych. Występowała w takich telewizjach jak TVP Rozrywka, TVP2 oraz Comedy Central Polska. Prowadzi własną scenę stand-upową w Białymstoku "Potocka&Kozłowski prezentują".
https://www.facebook.com/PaulinaPotockaBardzo/?ref=br_rs

Iza Kała - Aktorka, dyrektorka, reżyserka, one woman showka, konferansjerka, improwizatorka. Wrocławianka po Łódzkiej Szkole Filmowej, grała po drodze w Berlinie i Moskwie, a do Krakowa przeprowadziła się Warszawy. Pomysłodawczyni i producentka Stand-upowego Dnia Kobiet. Ma dwa koty – jeden zachowuje się jak pies a drugi ma protezę. Od lat obiecuje , że wróci do gry w tenisa.
https://www.facebook.com/Iza-Kala-Fanpage-1663838027243874/?ref=br_rs

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 4 STAND-upowy Dzień Kobiet

Rewelacja! Super wieczór, zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym na kolejny rok.
Fiona 11.03.2018 08:26
uśmiałam się jak norka
graza 10.03.2018 22:06
Napiszę krótko-warto było przyjechać (270 km)
Ryszard 10.03.2018 21:02
Czad!!!! Babki wymiatają 👌👌 uśmiałam się za wszystkie czasy.😂😂
Alice 10.03.2018 13:19
Rewelacyjne babeczki, druzyna marzeń!!! Najsłabszym pkt prowadząca. Impreza do Klubu Studio wróciła w wielkim stylu. Lokal po remoncie rewelacyjny
Było extra!!!
Marta 10.03.2018 08:42

Polecane z kategorii stand up