Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Tkalnia żartu

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Tkalnia żartu


Jak działają recenzje?
Uśmiałam się do łez. Miły wieczór. Moje koleżanki również wyszły rozbawione. Przeszkadzał tylko jakiś typ z sali, który komentował w niezrozumiały sposób występy. Jeśli sam chciał wystąpić to mógł to zgłosić, myślę , że dostałby głos na scenie.
Ela 21.03.2024 13:32
Wydarzenie - tkalnia żartu w Miejskim Centrum Kultury - TKACZ podnosi poprzeczkę z występu na występ. Niemniej jednak wydarzenie przyćmiło otwarcie toru kartingowego w Arenie Lodowej - bez lodu, które odbyło się w niedzielę 17 marca 2024 r., gdzie za 8-minutowy przejazd na torze zapłacisz 49 zł lub 59 zł w zależności od godziny (taryfa G12). Stawiając na szali doznania związane z 8 minutową jazdą i blisko 1 godzinną dawką humoru najwyższych lotów za jedyne 35 zł, wybór staje się oczywisty. Michał ze swoimi wycieczkami po najbardziej miłosiernej z miłosiernych organizacji może się narazić lokalnemu patriarsze, który poprzez swojego namiestnika może mu pogrozić palcem lecz już nie bożym i nie tylko palcem. Odnośnie podejścia do ochrony życia poczętego warto rozważać swoje oceny tematu w kontekście słowa bożego np. poprzez lekturę 2 księgi królewskiej (2 Krl 8, 15) itp. - jednak mimo wszystko (wbrew temu słowu) uważam, że dobre geny należy przekazywać kiedy tylko nadarzy się okazja i możliwość oraz dbać o nie w późniejszym okresie rozwoju. Osobiście zakochałem się w Wiktorii, z którą podczas występu parę wycieczek po Hiszpanii również odbyłem ;) ta siła głosu i jego modulacja. Szara Myszka na początku występu również bardzo wysoki poziom jak na początkującego artystę lecz zdecydowanie za dużo jeb...a choć tematyka ciekawa i wciągająca. Wymiana doświadczeń na wagę złota ;) I na koniec Mariusz ... wróć chłop Sebastian czyli Bartosz z tych Młynarskich, klasa sama w sobie choć trzeba było trochę czasu aby żart siadł. Ogólnie świetna zabawa w mieście gdzie wydawałoby się tematem przewodnim są wycieczki wielkiego polaka Antoniego M. po lokalnych urzędach i placówkach oświatowych oraz karta praw rodzin, które w połączeniu z wychowaniem w duchu wartości patriotyczno-chrześcijańskich dają niesamowite efekty np. w postaci fantastycznych not wyników egzaminów w pobliskim liceum. Do zobaczenia !
Ksiondz Robak 21.03.2024 10:45
Ok,ale poprzednie wydarzenie miało lepszy rytm.
21.03.2024 09:08
Mega uśmialiśmy ze znajomymi Polecam Gorąco :)
ciemson 19.01.2024 09:09
Michał Łobejko wielkiej wagi zawodnik, przed rozpoczęciem występu rzuca przed siebie garść soli, aby oczyścić arenę i następnie przenosi ciężar ciała z nogi na nogę, podnosi je kolejno w górę i opuszcza z mocnym uderzeniem w podłoże. Przepędza w ten sposób złe moce jak prawdziwy zawodnik sumo. Mariusz Dąbrowski nienawidzi kukiza lecz sam kupuje sobie dziny, buty, czapke i pas, opuścił Ameryke robić w Tomaszowie stand-up. Z pewnością z Tomaszowa nie wywiózł toreb z darami ani portfela wypchanego dolarami. Michał Szymczak półrudy, półślepy, polecam mu przeprowadzkę z Bałut do Tomaszowa gdzie perspektywy z okna wieżowców Niebrowa na wschodnią część miasta są o niebo lepsze aniżeli w Łodzi. W naszym mieście świetnie poradził by sobie jako ministrant lub drwal. Osoba godna objęcia roli kapitana jednej z wielu wielkich marin nad Zalewem Sulejowskim lub rzeką Pilicą. Występ godny polecenia, żarty wysokich lotów bez "pull up" w kokpicie.
Ksiondz Robak 18.01.2024 10:22
Dobra zabawa na zimowy wieczór,trafnie skomentowane sprawy codzienne,z jajem i nieprzesadnie wulgarnie co bywa piętą achillesową takich występów, chętnie zobaczę kolejny raz
Babajaga 18.01.2024 08:43