stand-up

Tomek Kołecki - Kołdżej Simpson

stand-up

Tomek Kołecki - Kołdżej Simpson

Tomek Kołecki - Kołdżej Simpson - Bilety na stand-up

Tomek Kołecki wystąpi z najnowszym "Kołdżej Simpson". Jest to trzeci solowy program Tomka, poprzednie dwa są do znalezienia na jego kanale YouTube.

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Tomek Kołecki - Kołdżej Simpson

To był zacny wieczór! Tomek ma fajny kontakt z publicznością i widać, że tekstów nie kuje "na blachę" tylko reaguje na bieżąco. Program świeży, a sam Tomek nie gwiazdorzy- nawet w krótkiej rozmowie udało i się dowiedzieć skąd tytuł programu :) Bartosz (support) też przyjemnie zaskoczył. Polecam!
graszka 25.10.2019 14:20

Polecane z kategorii stand up