stand-up Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski - Maniana

stand-up Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski - Maniana

Wojciech Cejrowski - Maniana - Bilety na stand-up

Wojciech Cejrowski - Maniana | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Pełny humoru i zaskakujących spostrzeżeń z życia występ komediowy najsławniejszego polskiego podróżnika.

Maniana to takie latynoskie powiedzonko – co masz zrobić dziś, zrób jutro; nie martw się dzisiaj, pomartwisz się kiedy indziej, a dzisiaj stosuj luzik i relaks. W tym przedstawieniu pokazuję jak oni to robią, że nic nie robią, a ich świat się jakoś od tego nie zawala. W tym przedstawieniu zachęcam, by mniej pracować, a więcej leżeć. Naturalnym stanem mężczyzny jest nicnierobienie i kobiety powinny to uszanować. Naturalnym stanem kobiety jest być wypoczętą, ładnie wyglądać i pachnieć, a mężczyźni powinni to sponsorować.

Wojciech Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych.

Przed i po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Występ Prima sort! Ogromna dawka humoru! Występ "Maniana" daje do myślenia, polecam zwłaszcza korpoludkom ;) Po występie Pan Wojciech dostępny dla publiki do ostatniego widza- pełen profesjonalizm! :)
Monika1991 30.10.2019 18:32
Super było , ale pewien niedosyt jeśli chodzi o ilość zdjęć.
Jak zwykle p. Wojciech nie zawiódł. Występ rewelacyjny. Przepełniony trafnymi i pełnymi humoru spostrzeżeniami dot. relacji damsko-meskich. I nie tylko... Szczerze polecam
Płakałam ze śmiechu przez większość występu. Szczerze polecam !
Dwie godziny fajnej zabawy.
Niestety w tym roku nie było już tak zabawnie. Po raz trzeci byłam na występie Pana Cejrowskiego i trochę się zawiodłam. Niektóre żarty powtórzone z ubiegłych lat. Mało w tym stand-upie podróży, więcej seksistowskich żartów.
Świetny stand up. Bardzo dobrze sie bawiliśmy z żoną jak i cała widownia. Nawet dzieci można zabrać bo w przeciwieństwie do zwykłego polskiego stand up tutaj nie pada ani jedno przekleństwo. Polecam
Super, śmialiśmy się praktycznie bez przerwy;-)
Ciekawie, wesoło, duża dostępność i możliwość robienia zdjęć z autorem do ostatniego gościa, polecam ;)
Bardzo ciekawy kolejny wystep p.Wojtka .Poruszyl tematy jakich mlodzi nigdzie juz nie uslysza i nikt im o tym nie powie np. wazna rola Ojca w domu ,relacje z synem . Gratuluje i dziekuje .
Całkiem fajnie spędzony wieczór, chyba na żywo Pan Wojtek jest przjemniejszy niż na szklanym ekranie.
Świetny występ, polecam.
Naprawdę z pełnym przekonaniem mówię, że gość ma wiedzę ogrom, słuchało się go naprawdę dobrze i uśmiało się co niemiara. Troszkę STAND-UP przypominał mi wykłady, ale nie szkodzi. Przykłady jakie podawał miodzio. I też tak sądzę iż w Polsce za dużo i za tanio pracujemy. Naśmiewaliśmy się kiedyś z chińczyków a jesteś gorsi od nich.
polecam gość jest lekko odjechany ale warto posłuchać
Rewelacja! Pan Wojciech jak zawsze bawi widzów na wysokim poziomie. Gorąco polecam.
Wspaniały wieczór
Rewelacja, WC jest nie do podrobienia, oryginalny, prawdziwy, a przede wszystkim szczery .....!!!
Było super :) Cieszę się, że miałam szczęście wziąść udział w wydarzeniu z tak wspaniałym podróżnikiem jakim jest Pan Wojciech :)
Rewelacyjny występ :)Pan Wojtek mógłby jeszcze opowiadać kolejne kilka godzin....i nadal chciałoby się Go słuchać :)
Mistrzostwo świata !
Już trzeci raz było mi dane przemiło spędzić czas, wsłuchując się w opowieści Pana Wojciecha 'na żywo'. Świetny występ, niebanalna organizacja - tylko czekać na kolejne wydarzenie :)
Agnieszka 09.08.2016 20:32

Polecane