stand-up Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski - Smak Tropików

stand-up Wojciech Cejrowski

Wojciech Cejrowski - Smak Tropików

Wojciech Cejrowski - Smak Tropików - Bilety na stand-up

Wojciech Cejrowski - Smak Tropików | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Wojciech Cejrowski wystąpi w programie stand-up comedy, co oznacza mniej więcej tyle: samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy - jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu. Nie odgrywa skeczy, nie wciela się w wymyślone postacie - opowiada wyłącznie historie prawdziwe, w większości z własnego życia.

Pełny humoru i zaskakujących spostrzeżeń z życia występ komediowy najsławniejszego polskiego podróżnika.

Smak Tropików to opowieści z Madagaskaru, Ameryki Łacińskiej, Amazonii. Smak jest pretekstem, a przedstawienie jest komediowe, a nie kulinarne. Co je ekipa “Boso…”, na wyjazdach? Polowanie na krokodyle za pomocą samochodu. Oraz kilka dobrych rad pochodzących z tropików: mężczyźni powinni być brzydcy, a kobiety nie powinny się odchudzać.

Wojciech Cejrowski z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadzi nas po egzotycznych zakamarkach świata. Możemy spodziewać się ogromnej dawki wiadomości, niesamowitych obrazów, śmiechu do łez oraz anegdot, które powalają najtwardszych.

Przed i po występie będzie okazja do zdobycia autografu, zrobienia sobie fotografii oraz zakupu płyt i książek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetny występ jak pozostałe wielka energia P. Wojtka zawsze zachwyca zdrowia i pozdrowienia czekam na następny występ i gorąco polecam ;)
BARDZO SYMPATYCZNY PROGRAM ROZRYWKOWY
FELAK 23.10.2019 20:02
Leżałem pod fotelem ze śmiechu. SUPER
Zuza 22.10.2019 16:42
Występ wspaniały. 2 godziny minęły błyskawicznie. Pan Cejrowski opowiada cudownie. Czekamy na następny przyjazd do Torunia.
świetny występ ! dawno tak się nie śmiałem. proszę częściej. brak słów.
Moim zdaniem troszeczkę obniżył się poziom intelektualny " występu" i zmniejszyła się też ilość slajdów. Mimo to POLECAM
Mer 22.10.2019 09:11
Warto skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu z Wojtkiem Cejrowskim. Występ na żywo udany, zabawny i godny polecenia. Pozdrawiam 😉
Rena-ta 22.10.2019 08:52
Jestem bardzo zadowolony z tej imprezy.Tylko zastanawia mnie jeden fakt. Czemu tak dużo ludzi trzymało w ręku wydrukowany bilet papierowy? Nie szkoda papieru, drzew, tuszu, prądu ? ;) Może to brak informacji,że można kontrolę załatwić biletem elektronicznym.
Rozrywka na wysokim poziomie. Opowieści p. Cejrowskiego pozwolają lepiej zrozumieć świat i ludzi z innych kręgów kulturowych.
Tym razem mniej pokazywania zdjęć z wypraw i opowieści o nich, więcej o swoim życiu
Jak zwykle świetny występ. Gorąco polecam! :)
jak zawsze warto psłuchać Pana Wojtka
Doskonale spędzone 2h !
Jak zawsze Super 😉
Chwała Bogu obyło się bez polityki :) Tylko smak tropików :)
Bardzo fajny wystep.
Bardzo fajne spotkanie, edukacja z humorem. Świetnie się bawiliśmy. Piękne zdjęcia i zabawne anegdoty. Polecam.
Rewelacyjny występ, polecam:)
Super Wystep Polecam
Występ ciekawy i jednocześnie zabawny,dwie godziny zleciały momentalnie. Na pewno pojawię się jeszcze na niejednym show Pana Wojtka.
Świetny występ, wysoki poziom wypowiedzi i humoru, dobra organizacja. Jestem zadowolona i chętnie wybiorę się na kolejny jego występ :)
Było punktualnie ;) :P
Justyna Banasik 25.08.2018 10:19
Wspaniały występ! Pan Cejrowski jak zwykle zaprezentował klasę w dziedzinie stand-upów.Było zabawnie i interesująco. Rozrywka dla każdego, polecam gorąco!
Całość super, Pan Wojciech klasa sama w sobie. Jedna uwaga - Panie Wojciechu, niech Pan nie wrzuca nawet małych tekścików o tematyce politycznej, ma Pan tyle ciekawego do opowiedzenia, że naprawdę nie ma potrzeby a ludzie, w tym i ja, mają dosyć tej politycznej szamotaniny, opluwania się itp. na co dzień w internecie, telewizji i radio ... Pozdrawiam serdecznie :)
SUPER !!!Czekamy na następny raz.
wesley61 17.06.2018 09:13

Polecane