stand-up

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo

stand-up

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - Bilety na stand-up

Oto oni! Jedyni i niepowtarzalni! Ćwiek i Lobo czyli Zbiry StandUpu! Z piąchy i bluzga przejmują polskie sceny, by wszędzie, od teatrów po najgorsze speluny dilować śmiechem, żartem i czarnorynkowym humorem. Ich bezkompromisowe żarty nie mają tabu - kpią ze wszystkich i wszystkiego i to nawet wtedy jak mają potem z tego powodu przewalone na chacie. Tacy są twardzi! Dlatego dziewczyny, pamiętajcie, że łobuz bawi najmocniej! Panowie, nie puszczajcie swych dziewczyn samych, by potem nie było żalu! I uważajcie... by nie przegapić, gdy przyjadą do Twojego miasta!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Drawsko Pomorskie

Brak wydarzeń w: Drawsko Pomorskie

Recenzje i opinie: Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo

Świetny występ
Obśmiałam się jak norka
Aneczka 09.11.2021 22:34
Zbiry rozjeb*ały system 🔥 Mega humor i żarty, polecam z czystym sercem 😎
STYKI 09.11.2021 12:32
Świetna zabawa i dużo śmiechu ;) dzięki za udany wieczór ;)" Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/komentarze/105/Stand-up+Polska/
MIKI 07.11.2021 19:32
Bardzo mili i sympatyczni Panowie. Nieeee no żartuję :D Poziom występu wysoki na tyle, że nie wszyscy z widowni byli w stanie wychwycić żarty, momentami żenujące zachowanie publiczności, brak szacunku do Was jako artystów. Było szczerze, po męsku, wcale nie po bandzie ale ja mam zaniżone standardy i mogę się śmiać ze wszystkiego. Każdy z Was ma swój charakter i to było wyraźnie czuć w występach. Świetny Vibe między Wami. Generalnie dobra robota! Uśmiałam się po pachy :)
Agata 07.11.2021 09:02
Brodacze naprawdę dają radę. Wieczór zaliczony do udanych w ich towarzystwie. Polecam
Bankowiec 07.11.2021 08:44
Było super , polecam
Panowie przesympatyczni, mili, uprzejmi :D A na poważnie, widać duży postęp - z roku na rok idzie coraz lepiej, oby tak dalej! :). Dużo zabawy i relaksu, aczkolwiek trzeba mieć zdrowe podejście i umieć się śmiać ze wszystkiego (tutaj na pewno nie ma tematów tabu!), z kijem w tylniej części ciała będzie ciężko uznać wieczór za udany :).
Kassy 26.10.2021 13:40
chłopaki zawsze w formie mega występ polecamy
mamazsynem 26.10.2021 08:35
No tak przez przypadek trafiłam ;) na występ i choć byłam sceptyczna, bo przyznam, że o Was wcześniej nie słyszałam ;P to jednak wyszłam usatysfakcjonowana, uśmiana i o włąsnych nogach. Zbiry - ale dobre!
Dobre jak budyń śmietankowy 😉
Baba Jaga 24.10.2021 16:40
Mistrzowie ciętej riposty i improwizacji! Genialnie wyłapują "cwaniaków" z widowni i nie pozostawiają jeńców 😂 Program świetny, niektóre hasła pozostaną z nami na zawsze. Lobo wyrwał z butów jak Papay a Jakub znokautował "czarnym humorem". Zakwasy na brzuchu gwarantowane 😁
Czarna i Kasia 23.10.2021 16:33
Pozytywnie zakręceni!
Wporzo :-) kiedyś będziemy się z tego śmiali ;-)
Świetnie opowiadane historie, chłopaki z charyzmą :)
Panowie są przemili, przeuroczy i przezabawni :-P
Dwie godziny śmiechu non stop :D
Panowie mają inne koncepcje na swoje programy. Lobo opiera się na tym co wszystkich bawi, czyli stereotypach. Łapie kontakt z widzami. Ćwiek bazuje na czarnym humorze. Przewrażliwionym na punkcie poprawności politycznej, nie polecam. Warto znać trochę popkultury, aby zrozumieć każdy żart. Występ Ćwieka to klimat z jego wpisów i książek. Dla mnie najlepsza część występu, dla mojego partnera śmieszniejszy był Lobo 😉
Małgorzata 13.10.2021 10:46
Fajnie i z jajem. Bez grama nudy i odpowiednią dozą złośliwości :) Równie ciekawi solo co w duecie. Czekam na więcej :)
Soczyście, żadnych tam obchodzących cenzurę maskujących "gwiazdek" :-)
Super występ, to jak ogień i woda, Ćwiek rozwalił system a lobo uspokoił widownię , ale żeby nie było że był słaby również potrafił rozbawić do łez. Świetny występ.
Lobo przyjemny, a Ćwiek sympatyczny ;) Świetny występ, chłopaki w formie, ponad 2h ubawu - jak ktoś ma okazję to niech się wybierze.
Jeszcze kiedyś będziemy się z tego śmiać :) Pzdr.
Huczek86 12.10.2021 13:18
Bite dwie godziny dobrej zabawy. Polecam gorąco! :)
Gcwieq 12.10.2021 09:14
SUPER wieczór - Polecam
Jak zwykle Stare dobre Zbiry rozqurwily scenę 🤣 Lobo nie bierze jeńców i ciśnie każdemu bez wyjątku a materiału "do wyjebania" brak 😁 Za to Ćwieku zniszczył mi psyche swoimi "Pawelkami" idealna antykoncepcja 🤣 Mistrz wyczucia chwili i rozładowania napiętej atmosfery no bo "Aniele czy bolało jak spadłeś z nieba..." 🤣😂
Ogień w szopie - polecam, było zajebiście !
Kopali nabiał bez rozgrzewki aż anioły pospadały z piedestałów a ja zapomniałam jak doliczyć do dwóch. Zakwasy w szczece mówią same za siebie. Czekamy na kolejne występy w okolicy.
Zajebiscje!
Trenować z Najlepszymi 20.09.2021 14:44
Zajebiści Goście, a Lobo dołożył do pieca. Pozdrowienia od Krzyżaka :)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up