stand-up Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - program "Za starzy by umrzeć młodo"

stand-up Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - program "Za starzy by umrzeć młodo"

Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - program "Za starzy by umrzeć młodo" - Bilety na stand-up

W świecie, który ceni sobie młodość, pogodę ducha i piękno, oni..., no cóż, są. Dwóch brodatych zbirów, którzy otarli się o interesujące życie, przygody, a czasem nawet przytrzymywali drzwi prawdziwej karierze i bogactwu! Nie udało im się dołączyć do legendarnego "Klubu 27", nie zbawili ludzkości mając lat trzydzieści trzy, ale za to zebrali dość historii, by robić STANDUP przez następnych kilka dekad! Więc po raz kolejny wjeżdżają na scenę z nowiutkim programem! No bo kto im zabroni? Pisarz i wojownik. Krzywonosy Cygan co nie wygląda i szczeciński zabijaka pantoflarz. Łączy ich sfatygowana Honda Civic o imieniu Marlowe, nostalgia za latami osiemdziesiątymi i przyjaźń. Dzieli wszystko inne. Oto oni. Zbiry StandUpu, czyli Jakub Ćwiek i Maciej "Lobo" Linke! Ci dwaj, co są już "Za starzy, by umrzeć młodo!"

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: Zbiry StandUpu: Ćwiek i Lobo - program "Za starzy by umrzeć młodo"

Obśmiałam się jak norka
Aneczka 09.11.2021 22:34
Zbiry rozjeb*ały system 🔥 Mega humor i żarty, polecam z czystym sercem 😎
STYKI 09.11.2021 12:32
Świetna zabawa i dużo śmiechu ;) dzięki za udany wieczór ;)" Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/komentarze/105/Stand-up+Polska/
MIKI 07.11.2021 19:32
Bardzo mili i sympatyczni Panowie. Nieeee no żartuję :D Poziom występu wysoki na tyle, że nie wszyscy z widowni byli w stanie wychwycić żarty, momentami żenujące zachowanie publiczności, brak szacunku do Was jako artystów. Było szczerze, po męsku, wcale nie po bandzie ale ja mam zaniżone standardy i mogę się śmiać ze wszystkiego. Każdy z Was ma swój charakter i to było wyraźnie czuć w występach. Świetny Vibe między Wami. Generalnie dobra robota! Uśmiałam się po pachy :)
Agata 07.11.2021 09:02
Brodacze naprawdę dają radę. Wieczór zaliczony do udanych w ich towarzystwie. Polecam
Bankowiec 07.11.2021 08:44
Było super , polecam
Panowie przesympatyczni, mili, uprzejmi :D A na poważnie, widać duży postęp - z roku na rok idzie coraz lepiej, oby tak dalej! :). Dużo zabawy i relaksu, aczkolwiek trzeba mieć zdrowe podejście i umieć się śmiać ze wszystkiego (tutaj na pewno nie ma tematów tabu!), z kijem w tylniej części ciała będzie ciężko uznać wieczór za udany :).
Kassy 26.10.2021 13:40
chłopaki zawsze w formie mega występ polecamy
mamazsynem 26.10.2021 08:35
No tak przez przypadek trafiłam ;) na występ i choć byłam sceptyczna, bo przyznam, że o Was wcześniej nie słyszałam ;P to jednak wyszłam usatysfakcjonowana, uśmiana i o włąsnych nogach. Zbiry - ale dobre!
Dobre jak budyń śmietankowy 😉
Baba Jaga 24.10.2021 16:40
Mistrzowie ciętej riposty i improwizacji! Genialnie wyłapują "cwaniaków" z widowni i nie pozostawiają jeńców 😂 Program świetny, niektóre hasła pozostaną z nami na zawsze. Lobo wyrwał z butów jak Papay a Jakub znokautował "czarnym humorem". Zakwasy na brzuchu gwarantowane 😁
Czarna i Kasia 23.10.2021 16:33
Pozytywnie zakręceni!
Wporzo :-) kiedyś będziemy się z tego śmiali ;-)
Świetnie opowiadane historie, chłopaki z charyzmą :)
Panowie są przemili, przeuroczy i przezabawni :-P
Dwie godziny śmiechu non stop :D
Panowie mają inne koncepcje na swoje programy. Lobo opiera się na tym co wszystkich bawi, czyli stereotypach. Łapie kontakt z widzami. Ćwiek bazuje na czarnym humorze. Przewrażliwionym na punkcie poprawności politycznej, nie polecam. Warto znać trochę popkultury, aby zrozumieć każdy żart. Występ Ćwieka to klimat z jego wpisów i książek. Dla mnie najlepsza część występu, dla mojego partnera śmieszniejszy był Lobo 😉
Małgorzata 13.10.2021 10:46
Fajnie i z jajem. Bez grama nudy i odpowiednią dozą złośliwości :) Równie ciekawi solo co w duecie. Czekam na więcej :)
Soczyście, żadnych tam obchodzących cenzurę maskujących "gwiazdek" :-)
Super występ, to jak ogień i woda, Ćwiek rozwalił system a lobo uspokoił widownię , ale żeby nie było że był słaby również potrafił rozbawić do łez. Świetny występ.
Lobo przyjemny, a Ćwiek sympatyczny ;) Świetny występ, chłopaki w formie, ponad 2h ubawu - jak ktoś ma okazję to niech się wybierze.
Jeszcze kiedyś będziemy się z tego śmiać :) Pzdr.
Huczek86 12.10.2021 13:18
Bite dwie godziny dobrej zabawy. Polecam gorąco! :)
Gcwieq 12.10.2021 09:14
SUPER wieczór - Polecam
Jak zwykle Stare dobre Zbiry rozqurwily scenę 🤣 Lobo nie bierze jeńców i ciśnie każdemu bez wyjątku a materiału "do wyjebania" brak 😁 Za to Ćwieku zniszczył mi psyche swoimi "Pawelkami" idealna antykoncepcja 🤣 Mistrz wyczucia chwili i rozładowania napiętej atmosfery no bo "Aniele czy bolało jak spadłeś z nieba..." 🤣😂
Ogień w szopie - polecam, było zajebiście !
Kopali nabiał bez rozgrzewki aż anioły pospadały z piedestałów a ja zapomniałam jak doliczyć do dwóch. Zakwasy w szczece mówią same za siebie. Czekamy na kolejne występy w okolicy.
Zajebiscje!
Trenować z Najlepszymi 20.09.2021 14:44
Zajebiści Goście, a Lobo dołożył do pieca. Pozdrowienia od Krzyżaka :)
Zbiry wjeżdżają na scenę jak dziki w żołędzie, jak kuna w agrest, jak kebsik nad ranem! Jest ogień i totalny rozpierdol. W chooj porządna porcja śmiechu i poczucie dobrze wydanego hajsu. Mega, mega polecanko!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii stand up