stand-up

hype art prezentuje: STAND-UP Paweł Chałupka & Dariusz Ratajczak

stand-up

hype art prezentuje: STAND-UP Paweł Chałupka & Dariusz Ratajczak

hype art prezentuje: STAND-UP Paweł Chałupka & Dariusz Ratajczak - Bilety na stand-up

Agencja artystyczno - eventowa Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.

Wystąpią:

Paweł Chałupka - Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

Dariusz Ratajczak - z wykształcenia inżynier środowiska, nie pracuje w zawodzie ale umie policzyć wszystkich komików w środowisku. Pochodzi ze Swarzędza i marzy żeby kiedyś być sławniejszy niż tamtejsze meble.


* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia.

* Rejestracja występu w formie audio i video jest zabroniona. Zdjęcia w trakcie występu dozwolone jedynie bez fleszy, choć wybornie byłoby, gdyby ich nie było.

* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje hype art prezentuje: STAND-UP Paweł Chałupka & Dariusz Ratajczak

świetnie się bawiłam!
Okazało się, że pan Paweł to też świetny aktor. Śmieszyły nie tylko słowa, ale też gesty, mimika. Świetny występ. Pan Ratajczak też śmieszny, ale mniej od gwiazdy wieczoru stąd 4 gwiazdki.
Suoer pokaz
Dariusz Ratajczak trochę zestresowany, ale inteligentne żarty ;) Natomiast, Paweł Chałupka ruszył publikę na maxa, naprawdę udany występ! Dużo śmiechu! Panowie na pewno nieźle by sobie poradzili z szerszą publiką, może w Opolu ;

Polecane z kategorii stand up