stand-up

STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

stand-up

STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski

STAND-UP Bartosz Zalewski & Jasiek Borkowski - Bilety na stand-up

Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników.
Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić. Obecnie zaprasza na solowy materiał "Nic o komedii".

Jasiek Borkowski - Najbardziej charakterystyczny standuper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVNie i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w którym codzienne sytuacje eksplodują prawdzwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych).
Jasiek obecnie szlifuje swój solowy program, który zamierza nagrać w najbliższych miesiącach ku uciesze fanów stand-upu z całego świata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

2 już stand up w paprykach, niestety w porównaniu z wcześniejszym występ bardzo słaby. Chłopaki chyba niezbyt przygotowali się do realiów przemyskich i nie złapali kontaktu z publicznością. Spodziewaliśmy się czegoś lepszego :(
Jasiek dał rady Bartek nie miał pomysłu jak zabawić tłum.
Super występ
tomaskozlik@wp.pl 23.05.2019 13:44
Super zabawa i mnóstwo śmiechu.. Polecam Wszystkim kto jeszcze nie był nigdy na Stand-Upie👍
Lukas 09.05.2019 08:09
Dobrze spędzony czas.
Marcin 08.05.2019 18:44
Chłopaki wymiatają :)
Gonzor 08.05.2019 15:40
Występujący rewelacyjni! Uśmialiśmy się maksymalnie. Jasiek w swoim stylu, abstrakcyjny żart połączony z rozważaniami nad sensem życia ;) Bartek również na najwyższym poziomie! Trzymał poziom humoru od pierwszej do ostatniej minuty. Jedyny minus to "prowadzenie"... chyba niepotrzebna kiepska rozgrzewka przed wirtuozami ;) p.s. czy Spiżarnia ma jakąś umowę z tymi ludźmi z Jawora? :P
Olek 08.05.2019 09:38

Polecane