stand-up

hype-art prezentuje: STAND-UP - Piotrek Szumowski

stand-up

hype-art prezentuje: STAND-UP - Piotrek Szumowski

hype-art prezentuje: STAND-UP - Piotrek Szumowski - Bilety na stand-up

Agencja artystyczno - eventowa Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na kolejny wyśmienity wieczór STAND-UP.

Swój najnowszy program zaprezentuje Piotrek Szumowski.

"Półczłowiek, półgłówek" to nowy program stand-upowy Piotrka Szumowskiego. Na początku materiał miał nazywać się "Więzień Głupoty" ale wszyscy jego znajomi wyśmiali ten pomysł. W odwecie Piotrek powiedział, że nigdy o nich nie wspomni w opisie do jakiegokolwiek wydarzenia. I słowa dotrzymał. Bohater. Mimo wszystko, przez brak silnego kręgosłupa Piotrek postanowił zmienić tytuł. W międzyczasie grafik dostał zlecenie i stworzył plakat, który niestety nie nadaje się do tej nazwy . Cóż, to nie jest jedyny problem Piotrka. O innych opowiada na scenie. Czyli o tym, jak nie radzi sobie z rozpoznawalnością, własnym wyglądem, czym jest seks foki i pingwina, dlaczego nie szanuje dziewczynki z zapałkami, jakie ma relacje ze swoim ojcem oraz policją. Porusza również takie tematy, jak polski rap, kluby, internet oraz wiele, wiele innych, o których nie warto pisać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje hype-art prezentuje: STAND-UP - Piotrek Szumowski

Bylam z rodzina na stand up-ie p.Piotra Szumowskiego i bylismy bardzo rozczarowani i zniesmaczeni. On ale i jego kolega z 1-j czesci programu kleli bez przerwy. Brak bylo inteligentnych plent ale i koncepcji humoru. Przyjechalismy z zagranicy i liczylismy na rozrywke na poziomie. Niestety totalna porazka. Nigdy wiecej!
Jadwiga 27.05.2019 20:57
Było świetnie, ubaw po pachy, dawno tak się nie uśmiałem :-D Brawo dla tych Panów, obaj dali czadu
Petarda! Polecam
TeżPiotrek 25.04.2019 08:46
Dobra organizacja. Michał Leja rządzi...
Marmo 25.04.2019 08:45
Świetny występ, polecam.
Michał 25.04.2019 08:35
Rewelacja...nowy program na prawdę dobry...polecam
klakier 25.04.2019 08:26

Polecane z kategorii stand up