stand-up

hype art prezentuje: STAND-UP Tomek Kołecki & Wojciech Pięta

stand-up

hype art prezentuje: STAND-UP Tomek Kołecki & Wojciech Pięta

hype art prezentuje: STAND-UP Tomek Kołecki & Wojciech Pięta - Bilety na stand-up

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP.

Wystąpią:

Tomek Kołecki - jest jednym z najlepszych komików młodego pokolenia w Polsce. Urodzony w '97, na scenie stand-upowej od 2013 roku.

Tomek ze swoimi występami zjechał już całą Polsce i trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak:

  • Tylko dla dorosłych TVP2,

  • Comedy Club Comedy Central

  • Kuba Wojewódzki TVN.

Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. W swoich występach często odnosi się do bliskich mu tematów takich jak piłka nożna, kończąca się młodość czy marihuana. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up.

Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie "Warto mieć wymówkę". Poprzedni program "Nie o różach, nie o bratkach" dostępny jest w serwisie youtube.

Wojtek Pięta - Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.

Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.


* Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia

* Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączności rejestracji występu w jakiejkolwike formie. Zabrania się jakiejkolwiek rejestracji zarówno video jaki i audio.

* Organizator zastrzega sobie prawo do możliwości wyproszenia i wskazania zimowego miejsca pobytu raków osobom zakłócającym występ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje hype art prezentuje: STAND-UP Tomek Kołecki & Wojciech Pięta

prawdziwa beczka śmiechu
Zuzi 28.01.2019 20:35
Było świetnie
Paula 28.01.2019 11:58
Bardzo fajny wieczór :) Polecam :) Na pewno nikt się nie zawiedzie :)
iwi 28.01.2019 08:30

Polecane z kategorii stand up