Pracuj z nami

Czujesz, że pasujesz do naszego zespołu? Aplikuj!

Internetową sprzedażą biletów zajmujemy się od 2006 roku kiedy uruchomiliśmy portal BiletyNaKabarety.pl. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy poszerzając naszą ofertę zarówno dla Klientów, jak również dla Organizatorów.
W celu zaprezentowania szerszej oferty z czasem uruchomiliśmy portal biletyna.pl pozwalający zaprezentować pełną ofertę współpracujących z nami Organizatorów.
Najważniejszym celem dla nas jest zawsze zadowolenie Klientów, dlatego z zaangażowaniem poświęcamy się obsłudze każdej rezerwacji.

Mając spore doświadczenie na polu organizacji imprez masowych i telewizyjnych doskonale rozumiemy potrzeby Organizatorów i posiadamy know-how pozwalający wspierać ich przy organizacji nawet największych przedsięwzięć.
Pracujemy w oparciu o autorski system sprzedaży biletów on-line, który jest stale rozwijany od 2006 roku. Firma jest w 100% finansowana z polskiego kapitału.

Oferty pracy

Specjalista ds. Treści i Promocji Wydarzeń

B2B 7.000 - 12.500 PLN netto / mies.
UoP 6.500 - 9.000 PLN brutto / mies.

Twoje zadania:

  • Tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści dla naszych kanałów mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram.
  • Projektowanie i tworzenie atrakcyjnych newsletterów w SalesManago, dostosowanych do potrzeb i preferencji naszych subskrybentów.
  • Tworzenie mobilnych powiadomień push, które zachęcą użytkowników do interakcji z naszym przekazem.
  • Zarządzanie kalendarzem publikacji i terminami, aby zapewnić regularne dostarczanie treści.
  • Planowanie i realizacja strategii marketingowej, w tym treści na media społecznościowe, kampanie reklamowe, newslettery, mobile push.
  • Promocja wydarzeń dostępnych na serwisie biletyna.pl
  • Podstawowa analiza danych i wyników, monitorowanie wskaźników kluczowych, a następnie dostosowywanie treści i strategii w celu osiągnięcia maksymalnego zaangażowania i konwersji.
  • Redakcja materiałów promocyjnych oraz treści na naszej stronie internetowej.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia, jako Specjalista ds, Promocji, Marketing Specialist, Content Manager, Social Media Manager lub podobne stanowiska.
  • Wymagane doświadczenie w branży eventowej.
  • Doskonałe umiejętności redakcyjne i językowe, w tym biegła znajomość języka polskiego.
  • Podstawowa znajomość zasad SEO i umiejętność optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek.
  • Doświadczenie w tworzeniu treści dla mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIN, Twitter itp.) w celach marketingowych.
  • Doświadczenie w obsłudze narzędzi do wysyłek newsletterów - Sales Manago lub podobnym narzędziu.
  • Doświadczenie w prowadzeniu komunikacji B2C poprzez powiadomienia mobile push.
  • Znajomość technik tworzenia angażujących treści dla różnych grup docelowych.
  • Zdolność do analizowania danych i dostosowywania strategii na podstawie wyników.
  • Kreatywność i umiejętność generowania nowych pomysłów.
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, zarządzanie projektem i przestrzeganie terminów.
  • Znajomość podstawowych zasad projektowania graficznego; Znajomość narzędzi do analizy treści, takich jak Google Analytics.

Oferujemy:

  • Pracę w trybie hybrydowym
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość twórczego wykorzystania swoich umiejętności i wpływu na strategię treści.
  • Pracę w profesjonalnym i wspierającym środowisku.
  • Bezpośredni wpływ na tworzenie działu marketingowego.
  • Wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość udziału w wydarzeniach kulturalnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV - czekamy na Was!

adres biura: ul. Kościuszki 23 Blizne Jasińskiego
(Praca jest możliwa w trybie hybrydowym)

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: [email protected] z dopiskiem "Rekrutacja" w tytule wiadomości.