Oferty pracy

Biletyna.pl to największy niezależny portal biletowy w Polsce. Internetową dystrybucją biletów w branży kulturalno-rozrywkowej zajmujemy się od 2006 roku. W związku z dynamicznym rozwojem naszego serwisu oraz wdrażaniem nowych projektów, nieustannie poszukujemy młodych, kreatywnych i zaangażowanych ludzi, którzy nie boją się nowych wyzwań.
Jeśli jesteś właśnie takim człowiekiem, a do tego masz w sobie dużo zapału i pozytywnej energii - dołącz do naszego zespołu!

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą z nami, zawsze możesz podesłać do nas CV, bez względu na to, czy prowadzimy aktualnie rekrutację. Może czekamy właśnie na Ciebie!

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: rekrutacja@biletyna.pl z dopiskiem "Rekrutacja" w tytule wiadomości.

Młodszy Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Twoje zadania:

• Mailowe i telefoniczne wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z obsługą systemu

• Przyjmowanie zgłoszeń i pomoc w rozwiązywaniu standardowych problemów - praca z Klientem

• Instalacja i konfiguracja sprzętu

• Analiza raportów systemowych

• Szkolenie użytkowników z obsługi systemów;

Wymagania:

• komunikatywność;

• umiejętność szybkiego uczenia się;

• biegła znajomość obsługi komputera;

• umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole;

• umiejętności w zakresie właściwej organizacji pracy oraz samodzielności;

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Możliwość dalszego rozwoju w naszych strukturach

• Współpracę w oparciu o umowę o prace po okresie próbnym

• Wsparcie Przełożonego i szkolenia

• Przyjazną atmosferę w młodym zespole

• Biuro w willi z ogrodem ;)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV - czekamy na Was!

PROSIMY O ROZWAŻNE APLIKOWANIE Z UWZGLĘDNIENIEM WYMAGAŃ ORAZ LOKALIZACJI BIURA

adres biura: ul. Kościuszki 23 Blizne Jasińskiego