Płatności / dostawa

Płatności / dostawa

 1. Na stronie biletyna.pl wybierasz występ, na który chcesz pójść i klikasz "Kup bilet".
 2. Zostanie wyświetlony schematyczny obraz sali, gdzie w zależności od rodzaju występu będziesz miał do wyboru jeden lub więcej sektorów. W wybranym sektorze wpisujesz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować i klikasz "rezerwuj".
 3. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych oraz będziesz mógł przekazać dodatkowe informacje dla obsługi (np. nr NIP niezbędny do wystawienia faktury VAT). Możesz wybrać sposób dostarczenia biletów w zależności od wybranego występu oraz metodę płatności. Zwróć uwagę na dodatkowe opłaty związane z wybranymi sposobami wysyłki i płatności!
 4. Następnie wybrane przez Ciebie miejsca są rezerwowane oraz wyświetlane są informacje niezbędne do dokonania przelewu. W potwierdzeniu rezerwacji znajduje się termin opłacenia rezerwacji - jeżeli do tego czasu nie wpłyną środki, może ona zostać anulowana, a bilety wracają do sprzedaży.
 5. Wykonujesz przelew zgodnie z wyświetlonymi informacjami i - w zależności od wybranego sposobu dostarczenia biletów - otrzymujesz bilety. W przypadku odbioru biletów przed występem należy pojawić się ok. 1h przed godziną występu i odebrać bilety podając nr rezerwacji (BNK/...) oraz imię i nazwisko zamawiającego.

  W zależności od ustaleń z organizatorami, dostępne są różne sposoby dostarczenia biletów:

 1. Bilet elektroniczny PDF - najwygodniejsza opcja; po otrzymaniu wpłaty otrzymasz link do strony umożliwiającej wydruk biletu w postaci pliku PDF. Z takim biletem udajesz się bezpośrednio na występ.
 2. Przesyłka listem poleconym - po otrzymaniu wpłaty, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych, wysyłamy zakupione bilety priorytetowym listem poleconym; przesyłka taka powinna dotrzeć w ciągu 3-4 dni od nadania; z otrzymanymi biletami udajesz się bezpośrednio na występ.
 3. Przesyłka kurierska - po otrzymaniu wpłaty, zazwyczaj w ciągu 2-3 dni roboczych, wysyłamy zakupione bilety przesyłką kurierską, która powinna zostać dostarczona następnego dnia roboczego.

  Kupując bilety elektroniczne PDF prosimy zwrócić uwagę na hasło, które ustalasz samemu w momencie składania rezerwacji, jest ono niezbędne w celu wydrukowania biletu elektronicznego.

  Za zakupione bilety możesz zapłacić poprzez serwisy płatności on-line Bluemedia oraz PayU.

  Do działania strony konieczna jest dowolna przeglądarka obsługująca HTML5 z włączoną obsługą JavaScript i połączeń SSL.
  Do prawidłowego działania konieczne jest akceptowanie plików cookies.