Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

ZooEgzotyka

Bilety

ZooEgzotyka Wrocław

 KUP BILET

ZooEgzotyka Warszawa

 KUP BILET

Wystawa pająków

 KUP BILET

ZooEgzotyka - Bydgoszcz

 KUP BILET

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: ZooEgzotyka


Jak działają recenzje?
Wystawa fantastyczna...chociaz bardzo mocno nastawiona na sprzedaz a brakowalo mi "okazow" takich wyjatkowych. Mimo to bardzo duzo roznosci. Na minus to ilosc ludzi ktorzy....nie wiem po co przyszli...ale to chyba przez ladna pogode....zamiast do parku orzyszli bo cos sie dzieje...do niektorych stoisk ciezko bylo sie dostac a widac bylo kto przyszedl naprawde zaintereaowany a komu zalezalo zwby zobaczyc ciekawe okazy i dowiedziec sie cos wiecej. Byc moze nalezaloby czesciej robic takie imprezy 😀
kim 10.04.2024 16:59
Mała ilość pająków w ekspozycji. Duża ilość ludzi przez co z małymi dziećmi nie można było przejść i pooglądać bo okrutnie się pchali.
Marta 04.03.2024 14:09
Masakra debilizm organizacji: rewizja na wejściu, parking 30zł dodatkowo, zakaz fotografowania nawet dla uciechy małego dziecka, kompletna porażka, NIGDY WIĘCEJ I MOI ZNAJOMI.
04.03.2024 08:56
Bardzo fajne targi
Anna W. 23.02.2024 08:31
Wystawcy byli konkretni, szkoda że było za dużo ludzi i nie było nawet jak się poruszać, pojechałem z zamiarem zakupu paru rzeczy i pająków a wróciłem z pustymi rękoma. Sala nie miała jak pomieścić takiej ilości ludności co skutkowało brakiem dostępu do wystawców. I tak jak ja wielu ludzi opuściło wystawę bez niczego i z niesmakiem.
Szymon M. 20.02.2024 08:48
Tragedia organizacyjna. Tłumy ludzi, brak możliwości obejrzenia czegokolwiek przez pchających się z każdej strony ludzi. Duszno, nie było otwarte żadne okno w hali. Zdecydowanie wpuszczono zbyt dużo osób na tak mała przestrzeń. Odradzam zdecydowanie. Wydarzenie ciekawe ale nie na tak mała przestrzeń. Wstęp powinien być na daną godzinę albo zdecydowanie należało sprzedać mniej biletów.
Beti 06.02.2024 11:58
Dużo ciekawych gatunków zwierząt, bardzo duże zainteresowanie
Michał C. 05.02.2024 10:21
Ogólnie wszystko dobrze. Dużo służb porządkowych i sprawna obsługa przy wejściu (zaznaczam, że przyjechałem około godz. 10.00 i miałem bilet wykupiony przez internet). Plus dla sprzedawców, że były dwie możliwości opłat: blik i gotówka). Było jednak kilka mankamentów. Wymienię je w kolejności przypadkowej: 1.Brak szatni (biorąc pod uwagę porę roku - raczej by się przydała), 2.Brak możliwości płacenia kartą - przydałaby się wyraźna informacja na stronie, że będzie można płacić blikiem lub gotówką, oraz że w pobliżu nie ma bankomatu. Ma to również dodatkowe znaczenie, ponieważ od około godziny 12.00-12.30 zniesiono możliwość wyjścia na zewnątrz i ponownego powrotu na imprezę. 3.Podobno były jakieś problemy z wejściem dla osób, które nie miały biletu wykupionego przez internet (nie znam szczegółów, akurat ten problem mnie nie dotyczył, jedynie słyszałem urywki rozmów osób stojących w kolejce z obsługą przy bramie). 4.Na niektórych stoiskach była zbyt nieliczna obsługa, co powodowało zwiększone kolejki i chaos (to jest oczywiście skierowane do samych wystawców, a nie organizatorów imprezy).
Akwarysta 05.02.2024 10:10
To jest jakaś kpina. Tabuny ludzi. Nie ma komfortu zwiedzania/kupowania. Jest rzeka ludzi. Kolejki do wejscia z zakupionym biletem na dlugosc czterech ulic. Nic nie bylo nowy ,ze rodziny z malymi dziećmi lub kobiety w ciazy wchodza poza kolejnością. Na drugi rok na pewno nie skorzystam
Marta M 05.02.2024 10:08
Naprawdę świetne miejsce z ogromną ilością wystawców. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy i na żywo sprawdzić czy coś jest dla Nas czy nie. Wróciliśmy z zwierzakiem.
John 05.02.2024 08:46

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Wystawa fantastyczna...chociaz bardzo mocno nastawiona na sprzedaz a brakowalo mi "okazow" takich wyjatkowych. Mimo to bardzo duzo roznosci. Na minus to ilosc ludzi ktorzy....nie wiem po co przyszli...ale to chyba przez ladna pogode....zamiast do parku orzyszli bo cos sie dzieje...do niektorych stoisk ciezko bylo sie dostac a widac bylo kto przyszedl naprawde zaintereaowany a komu zalezalo zwby zobaczyc ciekawe okazy i dowiedziec sie cos wiecej. Byc moze nalezaloby czesciej robic takie imprezy 😀

  kim 10.04.2024 16:59


 • Bardzo fajne targi

  Anna W. 23.02.2024 08:31


 • Dużo ciekawych gatunków zwierząt, bardzo duże zainteresowanie

  Michał C. 05.02.2024 10:21


 • Ogólnie wszystko dobrze. Dużo służb porządkowych i sprawna obsługa przy wejściu (zaznaczam, że przyjechałem około godz. 10.00 i miałem bilet wykupiony przez internet). Plus dla sprzedawców, że były dwie możliwości opłat: blik i gotówka). Było jednak kilka mankamentów. Wymienię je w kolejności przypadkowej: 1.Brak szatni (biorąc pod uwagę porę roku - raczej by się przydała), 2.Brak możliwości płacenia kartą - przydałaby się wyraźna informacja na stronie, że będzie można płacić blikiem lub gotówką, oraz że w pobliżu nie ma bankomatu. Ma to również dodatkowe znaczenie, ponieważ od około godziny 12.00-12.30 zniesiono możliwość wyjścia na zewnątrz i ponownego powrotu na imprezę. 3.Podobno były jakieś problemy z wejściem dla osób, które nie miały biletu wykupionego przez internet (nie znam szczegółów, akurat ten problem mnie nie dotyczył, jedynie słyszałem urywki rozmów osób stojących w kolejce z obsługą przy bramie). 4.Na niektórych stoiskach była zbyt nieliczna obsługa, co powodowało zwiększone kolejki i chaos (to jest oczywiście skierowane do samych wystawców, a nie organizatorów imprezy).

  Akwarysta 05.02.2024 10:10


 • Naprawdę świetne miejsce z ogromną ilością wystawców. Można dowiedzieć się ciekawych rzeczy i na żywo sprawdzić czy coś jest dla Nas czy nie. Wróciliśmy z zwierzakiem.

  John 05.02.2024 08:46