transmisje on-line

Hogwarts Story - Magiczne Jedzenie z Hogwartu ONLINE

transmisje on-line

Hogwarts Story - Magiczne Jedzenie z Hogwartu ONLINE

Hogwarts Story - Magiczne Jedzenie z Hogwartu ONLINE - Bilety na transmisje online

Wraz z Asią Banad zapraszamy wszystkie MŁODE i DOROSŁE Czarownice i Czarodziejów a także wszystkich Mugoli na pyszne, MAGICZNE warsztaty JEDZENIE Z HOGWARTU!

Tym razem skupimy się na ulubionym filmie nie tylko Dzieci i Młodzieży ale także wielu Dorosłych... czyli HARRYM POTTERZE - a konkretniej na pyyyysznych potrawach rodem z kuchni Hogwartu, domu Pani Weasley i Gospody Pod Świńskim Łbem!

Te warsztaty to doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu, obudzenia w sobie wewnętrznego dziecka i nauczenia się nowych przepisów! To także idealny sposób na nudę... Zamiast siedzieć wieczorem przed telewizorem, zapraszamy za cudowną, magiczną i pyszną zabawę! :) Możecie gotować sami lub z Dziećmi - wybór należy do Was!

Podczas warsztatów nauczymy się przepysznych angielskich dań w filmowej odsłonie... Gwarantujemy, że przygotowanie ich sprawi Wam ogromną radość!

Poznamy super przepisy na FELIX FELICIS, czyli znane wszystkim "płynne szczęście", eksplodujące trufle Weasleyów, ... a na rozgrzanie - słynne magiczne piwo kremowe z "prądem" lub w wersji bezalkoholowej!

Potteromaniacy - zapraszamy do kociołków! Będzie pysznie i magicznie!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Hogwarts Story - Magiczne Jedzenie z Hogwartu ONLINE

Brak recenzji

Polecane z kategorii transmisje on line