Wydarzenia Bełchatów 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Bełchatów


Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej

 KUP BILET

Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej

 KUP BILET

IRA - Trio Akustyczne: Gadowski, Konca, Piekarek

 KUP BILET

Kabaret Czesuaf - Bez przesady!

 KUP BILET

Berek, czyli upiór w moherze

 KUP BILET

Berek, czyli upiór w moherze

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet

 KUP BILET

Royal Ukrainian Ballet - Jezioro łabędzie

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Krzysztof Cugowski - 55 lat na scenie

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Maximus

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - W nowym programie

 KUP BILET
Chcesz poznać kalendarz imprez w swoim mieście? Nie wiesz na jakiej stronie szukać biletów na najciekawsze wydarzenia? Serwis biletyna.pl powstał z myślą o osobach takich jak Ty! Na naszej stronie czeka na ciebie szczegółowy harmonogram wydarzeń na nadchodzący sezon oraz wejściówki – na koncerty, spektakle, premiery filmów, występy kabaretowe... U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Atrakcje Bełchatów 2023/2024 – co robić w weekend w mieście i okolicach?

Co można robić w Bełchatowie w niedzielę? Gdzie zabrać wieczorem przyjaciółki? Bełchatów to miasto znane przede wszystkim z kopalni węgla brunatnego. Niech Cię to jednak nie zwiedzie! W mieście czeka także wiele atrakcji. Dla mieszkańców i turystów przygotowano także bogaty kalendarz imprez na nadchodzący sezon.
Miejskie Centrum Kultury czy Hala Widowiskowo-Sportowa BOT KWB to miejsca, które z pewnością warto znać. To tam odbywają się najciekawsze imprezy – na deskach tych instytucji zobaczysz popularny spektakl, posłuchasz ulubionego wokalisty i pośmiejesz się z najzabawniejszych komedii. Panowie i panie – oto wydarzenia, które odbędą się w Bełchatowie w najbliższym czasie!

Najciekawsze imprezy Bełchatów 2023/2024 – w nadchodzącym sezonie będzie się działo!

Jakie wydarzenia będą na afiszu w nadchodzących tygodniach i miesiącach? Bełchatów stanie się na kilka wieczorów prawdziwym zagłębiem komedii. Na deskach bełchatowskich instytucji kultury wystąpią znani i lubiani – Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Smile oraz Kabaret Neo-Nówka.

Jesteś fanem muzyki rozrywkowej? U nas znajdziesz wejściówki na koncerty takich gwiazd muzyki, jak Vito Bambino czy Czerwone Gitary. W naszych propozycjach nie mogło zabraknąć także wydarzeń dla fanów teatru – na deskach Miejskiego Centrum Kultury wystąpią aktorzy Teatru Capitol, Lesław Żurek, Radosław Pazura, Katarzyna Skrzynecka.

Dzieci bliżej kultury – w Bełchatowie na najmłodszych czeka wiele ciekawych wydarzeń!

Chcesz zabrać swoją pociechę po raz pierwszy do teatru? A może jesteś wychowawcą i szukasz wydarzeń, które spodobają się kilkulatkom w Twojej klasie? W serwisie biletyna.pl znajdziesz także wejściówka na imprezy dedykowane najmłodszym widzom, takie jak spektakle teatralne czy projekcje filmów animowanych.

Biletyna.pl to serwis, w którym znajdziesz wejściówki na wydarzenia z wielu różnych kategorii. Wyszukiwanie imprez jest intuicyjne – możesz to robić, przeglądając dostępne kategorie, lokalizacje lub daty. Wiele ciekawych imprez w Polsce czeka na Ciebie!