koncert

Jary ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

koncert

Jary ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

Jary ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY - Bilety na koncert

Jary ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY to powołana do życia na przełomie 2013 i 2014 roku formacja Krzysztofa Jaryczewskiego. JARY to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.

Krzysztof JARY Jaryczewski założył z Jarkiem Szlagowskim ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY. Dołączył do nich Wojtek Łuczaj-Pogorzelski i Paweł Mścisławski. Jaryczewski nagrał z zespołem dwie najważniejsze płyty "Oddział Zamknięty" i "Reda Nocą". Był charyzmatycznym wokalistą, autorem większości muzyki i praktycznie wszystkich tekstów.

"Party", "Obudź się", "Ich marzenia", "Ten wasz świat", "Odmienić los", "Andzia" ("Gandzia"), "Pech", "Pokusy", "Debiut" to piosenki, które na stałe wpisały się do historii polskiego Rocka.

Życie na ciągłym "wspomaganiu" (alkohol i narkotyki to była codzienność) nie mogło zbyt długo potrwać. Nieleczona infekcja gardła i ogromna ilość koncertów dopełniły dzieła. W 1985r Krzysztof JARY Jaryczewski dostał nieodwracalnego paraliżu strun głosowych. Będąc jednym z najbardziej popularnych wokalistów w kraju, z dnia na dzień stał się człowiekiem, który ma poważne problemy z mówieniem.

Jak można było przewidzieć, jedyną dla niego ucieczką od fatalnej sytuacji stały się używki, z którymi nie rozstawał się przez kilka kolejnych lat. Dalsza praca z kolegami z zespołu straciła sens. Oddział Zamknięty pod przewodnictwem drugiego z "filarów" kapeli Wojtka Łuczaja-Pogorzelskiego zaczął drogę poszukiwania nowego wokalisty.

Udział Krzysztofa Jaryczewskiego w pracy zespołu stawał się coraz mniejszy. Zespół z resztą po kilku próbach z różnymi wokalistami w końcu zawiesił działalność.

W latach 90-tych Wojtek Pogorzelski i Jarek Wajk przywrócili zespół do życia. Od tego czas po kilku zmianach składu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY gra do dziś.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych skreślony już przez wielu (także przyjaciół) i stojący praktycznie nad przepaścią Krzysiek Jaryczewski dostał od losu ostatnią szansę. Wykorzystał ją. Odstawił narkotyki i alkohol. Kilka operacji gardła, rekonwalescencja pozwoliły na nowo udzielać się wokalnie. Czując na swoich barkach pewien obowiązek zajął się profilaktyką uzależnień.

Po niezbyt udanych próbach wspólnego koncertowania z obecnym ODDZIAŁEM ZAMKNIĘTYM zdecydował o powołaniu do życia formacji JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.

JARY OZ to powrót do najlepszego okresu ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO oraz nowe kompozycje Jarego. Wspomagają go w tym dwaj bardzo ważni członkowie „starego” ODDZIAŁU.
Krzysztof Zawadka przez lata gitarzysta ODDZIAŁU. Nagrał z zespołem cztery płyty.
Zbyszek Bieniak w latach 80-tych przez trzy lata był wokalistą ODDZIAŁU ZAMKNIĘTEGO.
Oprócz nich Jary do zespołu zwerbował współpracującego z nim od lat w formacji JARY BAND basistę Andrzeja "Pierwiastka" Potęgę i perkusistę Michała Biernackiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jary ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY

Bardzo dobry koncert!!! Krzysztof w świetnej formie! Pozostali muzycy i drugi wokalista dali wspólnie czadu :)
Koncert super! Czułysmy sie jakbysmy znów miały po 18 lat. Polecam
Super koncert!
Świetny koncert ! Po raz kolejny zespół rozgrzał publikę do czerwoności !!
Absolutnie fantastyczna atmosfera, pełen profesjonalizm i wspaniały kontakt z fanami - Koncert cudowny, zresztą jak zawsze. Jary z zespołem to po prostu marka i gwarancja świetnej zabawy. Powróciły wspomnienia młodości przy takich hitach Oddziału Zamkniętego jak: "Twój każdy krok", "Obudź się", "Ich marzenia", "Andzia i ja" i wielu innych wspaniale wykonanych hitów z dwóch pierwszych oddziałowych płyt. Polecam koncerty Jarego z OZ - szczególnie organizowane w klimatycznej łódzkiej "Scenografii", gdzie panuje super atmosfera. Brakuje gwiazdek by wystawić odpowiednią ocenę ;-)
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Koncert jak i atmosfera były naprawdę super.
Albert Kinsky 13.10.2019 13:09
Super występ Zespól pomimo zmęczenia trasa w UK dał czadu i rozbujał publikę
Koncert rewelacja! Klub super, miła atmosfera, klimatyczny :)
Ok
Był wspaniale 👌
Wspaniały koncert! Cieszę się, że mogłam na nim być i zobaczyc Jarego na żywo. Niesamowita atmosfera, a Jary wciąż jary.
Rewelacyjny dwugodzinny koncert . Zagrane wszystkie hity . Wspólna zabawa z publicznością . Chłopaki w formie.
Super koncert!!!!!
Rewelacja!!! Bilety powinny być droższe na tego artystę z takim dorobkiem muzycznym! Niech chłopaki zarabiają. Fantastyczny koncert💕
CatBallou 12.10.2019 08:30
Super atmosfera, zespół dał czadu, bawiliśmy się bardzo dobrze
Fantastyczny koncert, radosna atmosfera i świetna energia. JARY OZ nadal w formie. Było super!
Koncert uważam za bardzo udany , bardzo dobre nagłośnienie akustyk widać że zna się na rzeczy, w końcu kapela nie byle jaka , super lokalizacja lokalu na tego typu imprezy z dala od zatłoczonego centrum , super zaopatrzony bar miła obsługa , bardzo duży parking , ogólnie wszystko ok tylko moim skromnym zdaniem nie potrzebne krzesła przy samej scenie na koncercie rockowym ograniczające swobodę ruchu i zmuszające do słuchania muzyki tylko z jednego kanału siedząc akurat blisko jednego głośnika ale mimo to bardzo duży pozytyw następnym razem na pewno wpadnę posłuchać.
Jary z OZ jak zawsze w formie i dali czadu! SUPER CZAS :)
FANTASTYCZNY KONCERT!
koncert super ! nie ma 2 zdań. I w ogóle ten kameralny klimat jest bardzo fajny. Natomiast istotnie widzę - też zresztą przeczytałem to samo co myślę w jednej z opinii nt Państwa imprez - że trochę takie tanie chwyty Państwo stosujecie. Jeden to ta słynna woda na stołach, drugi to obsługa kelnerska doliczana do rachunku.... nie widziałem o tym informacji, na pewno gdzieś jest, ale znowu czy to o to chodzi ? Teraz zastanawiam się czy jednak następnym razem nie kupię tylko biletu na sam koncert, mimo że jedzenie u Was jest dobre.
Super event. Jary i zespół jak w formie z lat 80-tych. Miło było wrócić pamięcią do czasów młodości.
Zajefajna kameralna impreza

Polecane z kategorii koncert