Wydarzenia Biała Podlaska 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Biała Podlaska


Lista męskich życzeń

 KUP BILET

Jan Kondrak - Cohen, Okudżawa, Stachura, Kondrak

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Karnawałowa Gala Operetkowo-Musicalowa ,,Karnawał w Wiedniu"

 KUP BILET

Karnawałowa Gala Operetkowo-Musicalowa ,,Karnawał w Wiedniu"

 KUP BILET

TRUBADURZY_bck

 KUP BILET

Andrzej Korycki i Dominika Żukowska

 KUP BILET

Żona potrzebna od zaraz

 KUP BILET

Żona potrzebna od zaraz

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Platynowy Koncert na BIS

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Biała Podlaska

Bialski Festiwal Muzyki Organowej to jedno z cyklicznych wydarzeń odbywających się każdego roku w Białej Podlaskiej. Przyciąga ono do miasta nie tylko koneserów tego rodzaju muzyki, ale również osoby, które chcą posłuchać znanych piosenek w nowych aranżacjach. W mieście nie brakuje też innych imprez, w tym koncertów, spektakli czy wystaw. Sporym zainteresowaniem cieszą się również występy kabaretowe. Chcesz wiedzieć, gdzie kupić bilety na najciekawsze wydarzenia? Odpowiedź może być tylko jedna - w serwisie internetowym Biletyna!

Atrakcje Biała Podlaska 2023/2024 - moc wydarzeń nie tylko dla miłośników muzyki organowej

Biała Podlaska to miasto na Lubelszczyźnie słynące nie tylko z wielu zabytków. To tutaj odbywają się znane w całej Polsce imprezy kulturalne, takie jak wspomniany już Festiwal Muzyki Organowej - organizatorem wydarzenia jest Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego.

W mieście działa wiele zespołów ludowych, w tym kapela ludowa i zespół tańca ludowego. Na przestrzeni roku odbywają się tu również inne imprezy cykliczne. Najciekawsze z nich to Dni Białej Podlaskiej i Pożegnanie wakacji.

Nowe muzyczne brzmienia, odrobina dobrego humoru, a może... - w Białej Podlaskiej sporo się dzieje!

Chcesz spędzić weekend z pomysłem? Nie wiesz, gdzie zabrać wieczorem drugą połówkę? A może jesteś rodzicem i nie chcesz, by Twoje pociechy kolejny wieczór spędzały przed ekranem komputera? Mamy na to sposób! W serwisie Biletyna znajdziesz kalendarz imprez w Białej Podlaskiej i bilety na ciekawe wydarzenia odbywające się w Twoim mieście.

Nadchodzący sezon będzie należał do prawdziwych gwiazd. Fani dobrego humoru będą mogli okazję wybrać się na Polską Noc Kabaretową, podczas której wystąpią m.in.: Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Skeczów Męczących, Paranienormalni czy Szymon Łątkowski. Prawdziwa uczta czeka również na melomanów - na deskach bialskich instytucji kultury wystąpi Michał Bajor, Edyta Geppert oraz zespół Czerwone Gitary.

Wydarzenia Biała Podlaska 2023/2024 - poznaj kulturalną stronę swojego miasta!

Wciąż mało wrażeń? Spokojnie, mamy w zanadrzu jeszcze więcej imprez! W nadchodzących dniach, tygodniach i miesiącach nikt w Białej Podlaskiej nie będzie się nudził. W znalezieniu interesującego wydarzenia pomoże Ci nasza wyszukiwarka.

Możesz przeglądać kalendarz imprez na kilka sposobów - wybierając kategorię wydarzenia, miejsce lub datę. Przechodząc na stronę imprezy, kupisz bilet i poznasz szczegóły wydarzenia. Wszystko to jest dziecinnie łatwe!