koncert
Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

koncert

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki - Bilety na koncert

Raz Dwa Trzy - Ważne piosenki | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2019, 2020

Zespół Raz Dwa Trzy od lat podąża własną drogą i wierny jest swoim pomysłom i estetyce, dzięki czemu może cieszyć się niesłabnącą sympatią fanów i życzliwością krytyków. Kunsztownie skonstruowane teksty, bogactwo instrumentów, pasja i doskonałe aranżacje - to jego znaki charakterystyczne.

„Ważne piosenki” to wyjątkowa podróż po świecie muzycznych inspiracji zespołu Raz Dwa Trzy. Na ich tle Adam Nowak snuje opowieść o życiu, miłości i zakamarkach ludzkiej duszy. Zapraszamy do spędzenia wspólnego wieczoru i wysłuchania historii zamkniętych w „Ważnych piosenkach”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje

To były prawie dwie godziny kontaktu z prawdziwą sztuką. Dziękuję artystom za fantastyczny wieczór. Na tym koncercie zagrało wszystko, muzycy, znakomita publiczność, światło i chyba nawet sala jakby trochę grała. Absolutnie zjawiskowe widowisko. Takiej jakości doświadcza się niezwykle rzadko. Dziękuję za wypowiedź.
Występ zespołu udany pod każdym względem. Teksty piosenek pełne treści, muzyka i wykonanie trafiające do odbiorcy i motywujące do refleksji. Świetny kontakt z publicznością. Atmosfera super! Jesteśmy bardzo zadowoleni. BRAWO!👏👏👏
Poruszajaca opowieść przeniosła mnie w różne zakątki emocjii ...wyśpiewana,wygrana tkliwa ,delikatna jak pajęcza nić ,by za chwilę eksplodować niczym gorąca lawa ....... Serce i dusza miały bardzo królewską ucztę....;) Dzięki i do następnego spotkania ...szczęśliwości wszelkiej;)
Poruszajaca opowieść przeniosła mnie w różne zakątki emocjii ...wyśpiewana,wygrana tkliwa ,delikatna jak pajęcza nić ,by za chwilę eksplodować niczym gorąca lawa ....... Serce i dusza miały bardzo królewską ucztę....;) Dzięki i do następnego spotkania ...szczęśliwości wszelkiej;)
Jestem zadowolona z formy zakupu biletu..A sam koncert to finezja i uczta duchowa!
Spodziewałam się więcej utworów Osieckiej, czekałam też na moja ulubioną Czy te oczy mogą klamać . Bylam na ich koncercie 2004 roku i mialam porownanie. Koncert ok, rewelacyjne wypowiedzi Adama Nowaka.
Bardzo dobry koncert. Po nim można było kupić płyty z nagraniami zespołu, zdobyć autografy i zrobić sobie z panami zdjecia😀👍
Jak zawsze koncert na wysokim poziomie, wspaniała muzyka, mądre słowa......
Koncert zespołu "Raz dwa trzy" więcej niż spełnił moje oczekiwania. Jestem mega zadowolona, było fantastycznie, noga sama podrygiwała w rytm piosenek.
adas ma głos jak dzwon. im starszy tym lepszy. zespół profeska. Całość wielka przyjemność.
Koncert super. Nagłośnienie i oświetlenie bez zarzutu😁
Kapitalny koncert, razem z partnerka bawiliśmy sie swietnie. Specjalnie pojechaliśmy do Radomia po 30 latach nieobecności.
super koncert, klasa sama w sobie! :)
Wystep ok. Trochę słabe nagłośnienie
Magiczny wieczór. Zespół przez dwie godziny zagrał (prawie) wszystko co chciałem usłyszeć. Świetne aranżacje i cudowny głos Adama Nowaka urzekły tłumnie zgromadzoną publiczność. Po koncercie spotkanie z fanami: autografy i cierpliwe pozowanie do zdjęć. Mam nadzieję, że jeszcze odwiedzą moje miasto.
Genialni muzycy pełen profesjonalizm grali na 100% cudowny wokalista pełna harmonia magia świateł (!)
Wspaniały koncert. Artyści w najlepszej formie. Piękne przeżycie.
Muzyczny majstersztyk Teksty jak zawsze bardzo mądre i bardzo ważne. Zespół jak wino - im starszy tym lepszy
Wspaniały klimat koncertu, bardzo ciekawa i przemyślana narracja. Chętnie poszedłbym jeszcze raz.
Suuuuuper koncert 👏🙂🤠
WIĘCEJ
ZWIŃ

PROMOCJA DNIA

-25%

Bydgoszcz
24.11.2019 18:30

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

KULT

KULT

(78)

najblizsze wydarzenie
22.11.2019 19:00

bilety od 60.00 PLN