Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Między Stołami Aleja Bielany - Bielany Wrocławskie

ul. Czekoladowa 7/9, 55-040 Bielany Wrocławskie

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Między Stołami to przestrzeń w formie studia kulinarnego zlokalizowana w Alei Bielany.

Wewnątrz znajduje się:

Strefa warsztatowa z siedmioma kompletnymi, przestronnymi stanowiskami, odpowiednimi zarówno dla indywidualnych uczestników, jak i dla par. Strefa jest w pełni wyposażona w sprzęty oraz akcesoria kuchenne, posiada płyty indukcyjne, piekarniki, miksery, ekspresy do kawy itp.

Strefa wypoczynkowa stylowo urządzona, idealna na bardziej i mniej formalne rozmowy. Zaprojektowana i urządzona z dbałością o każdy detal, może spełniać także funkcję planu zdjęciowego i filmowego. Możliwość dostosowania scen świetlnych będzie dodatkowym atutem przy produkcjach studyjnych.

Strefa konferencyjna posiadająca pełne wyposażenie audio, nagłośnienie, rzutnik, projektor oraz elastyczną przestrzeń do dyskusji z 24 wygodnymi krzesłami oraz specjalnie przeznaczoną siecią Wi-Fi. Jeśli potrzebujesz więcej prywatności – wystarczy, że zasłonisz sterowane automatycznie kotary.

Zajęcia w lokalu prowadzone są przez osoby mające niezwykłe pokłady wiedzy w obszarze gotowania a przede wszystkim pasje, którą chcą się dzielić. To tu odkryją przed uczestnikami swoje kuchenne sposoby i sekrety. Podczas warsztatów interesującą częścią jest również zapoznawanie się z wiedzą teoretyczną przekazywaną przez inspirujących gości. Tematy są zróżnicowane poczynając od zdrowego odżywiania, które nie musi być nudne, ekologicznego podejścia do przygotowywania posiłków aż po wcielanie w życie zasad „zero waste” w kuchni.

Bielany Wrocławskie inne wydarzenia