Wydarzenia Bolesławiec 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Bolesławiec


Mamma Mia

 KUP BILET

Miłość i polityka reż. Anna Oberc

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Teatr Muzyczny Castello: "Księżniczka Czardasza"

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Stand-up: Czarek Sikora "Ballada"

 KUP BILET

Komedia z dreszczykiem

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Ryszard Rynkowski - największe przeboje

 KUP BILET

Michał Bajor - No, a ja?

 KUP BILET
Wydarzenia Bolesławiec

Kolejny wieczór spędzony przed ekranem komputera lub telewizor? A gdyby tak wybrać się na miasto? Może razem z kolegami, rodziną lub drugą połówką? Bolesławiecki Ośrodek Kultury i kilka innych miejsc zaprasza na ciekawe wydarzenia, które odbędą się w Twoim mieście. Wśród wspomnianych imprez nie zabraknie koncertów, spektakli, wystaw, a także emocjonujących wydarzeń sportowych. Znajdzie się też coś dla najmłodszych widzów. Szczegółowy kalendarz imprez i bilety na nie znajdziesz w serwisie biletyna.pl. Serdecznie zapraszamy!

Atrakcje Bolesławiec 2023/2024 - poznaj swoje miasto z zupełnie innej strony!

Spacer po urokliwym Starym Mieście, odpoczynek z ulubioną książką w parku, a może kawa z najlepszą przyjaciółką w jednej z tych uroczych kawiarni? W Bolesławcu z pewnością nie będziesz się nudzić - w mieście i okolicy można znaleźć wiele ciekawych miejsc, które umożliwiają spędzanie wolnego czasu na wiele różnych sposobów. A wieczorem...? Wieczór warto spędzić na koncercie, w kinie lub oglądając spektakl...

Jeśli mieszkasz w Bolesławcu to z pewnością znasz Kino Forum - zapewne to tutaj przychodzisz ze znajomymi w sobotni wieczór obejrzeć komedię, horror lub film przygodowy. Ważnym miejscem na mapie miasta jest także Bolesławiecki Ośrodek Kultury przy Placu Piłsudskiego. Na jego deskach występują znani artyści - nie inaczej będzie też w nadchodzącym sezonie!

Najciekawsze wydarzenia Bolesławiec 2023/2024 - sprawdź sam co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Bolesławiecki Ośrodek Kultury i inne instytucje w mieście przygotowały na nadchodzący sezon coś specjalnego. W kalendarzu imprez każdy znajdzie coś dla siebie! Fanom muzyki polecamy koncerty - ich uczestnicy będą mieli okazję posłuchać znanych przebojów. Przed bolesławiecką publicznością wystąpi między innymi zespół Czerwone Gitary.

Wśród planowanych wydarzeń nie zabraknie także spektakli teatralnych, w tym propozycji od wielokrotnie nagradzanego Teatru Capitol. Przed publicznością wystąpią tacy artyści jak Anna Korcz, Edyta Jungowska czy Małgorzata Gadecka. Jedno jest pewnie - nikt nie będzie się nudził!

Kalendarz imprez i bilety na najciekawsze wydarzenia czekają na naszej stronie!

Szukasz innych wydarzeń? Przejdź do zakładki ,,kategoria". Znajdziesz tam różnego rodzaju wydarzenia - od imprez muzycznych, poprzez kabaret i stand-up, aż po imprezy o charakterze sportowym. Nie zapominamy także o najmłodszych widzach - z myślą o nich przygotowaliśmy spektakle, projekcje filmów i całą masą innych atrakcji. Wszystkie one czekają w zakładce ,,dla dzieci".

Czekasz na interesujące Cię wydarzenie? A może szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Na stronie znajdziesz vouchery. To doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących prezentu dla mamy, siostry, kolegi z pracy czy najlepszej przyjaciółki.