Wydarzenia Busko-Zdrój 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Busko-Zdrój


Arka Noego. Ahoj przygodo

 KUP BILET
dubbing
2D

Basia. Jestem w sam raz

 KUP BILET
dubbing
2D

Powoli

Powoli

26.07.2024, 19:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Arka Noego. Ahoj przygodo

 KUP BILET
dubbing
2D

Powoli

Powoli

27.07.2024, 19:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Arka Noego. Ahoj przygodo

 KUP BILET
dubbing
2D

Powoli

Powoli

28.07.2024, 19:00 Busko-Zdrój, BSCK - kino Zdrój
napisy
2D
 KUP BILET
napisy
2D

Podróż do krainy jutra

 KUP BILET
dubbing
2D

Rubinowe Gody

 KUP BILET

Zemsta nietoperza - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET

ROBOTRONS - MEGA SHOW

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET
Wydarzenia Busko-Zdrój

W Busku-Zdroju sporo się dzieje – w mieście odbywają się zarówno imprezy cykliczne, jak i inne wydarzenia. W harmonogramie imprez na nadchodzący sezon każdy znajdzie coś dla siebie – mamy tu coś dla kinomanów, pasjonatów fotografii, wielbicieli teatru, a nawet miłośników muzyki Freddiego Mercury’ego. Bilety na najciekawsze wydarzenia w Busku-Zdroju znajdziesz w serwisie biletyna.pl!

Atrakcje Buska-Zdroju, czyli jak mieszkańcy spędzają wolny czas

Centrum Kultury w Busku-Zdroju zaprasza na liczne wydarzenia cykliczne odbywające się rok do roku. Imprezy, z których słynie ta uzdrowiskowa miejscowość, to między innymi:

  • Międzynarodowy Muzyczny Festiwal Krystyny Jamróz,
  • Dożynki Gminne,
  • Dni Buska-Zdroju,
  • Buskie Spotkania z Folklorem,
  • Ogólnopolski Festiwal Piosenki im. Wojtka Belona,
  • Przegląd plastyki Ponidzie.

Większość wydarzeń odbywa się w Buskim Samorządowym Centrum Kultury. Wybrane imprezy odbywają się także w sali konferencyjnej starostwa powiatowego oraz w miejscowym kinie. Busko-Zdrój to miejscowość, w której nie można się nudzić! Mieszkańcy i przybywający do uzdrowiska turyści mają dostęp do wielu różnych atrakcji.

Imprezy Busko-Zdrój 2023

Nie wiesz, jak spędzić wieczór w Busku-Zdroju? Szukasz sposobu na miłe spędzenie weekendu w gronie rodziny lub znajomych? W serwisie biletyna.pl znajdziesz szczegółowy harmonogram imprez kulturalnych, które w najbliższym czasie odbędą się w mieście. W kalendarzu wydarzeń na nadchodzący sezon nie mogło zabraknąć spektaklu baletowego Jezioro Łabędzie w wykonaniu Royal Ukrainian Ballet, występu kabaretu Hrabi czy widowiska muzycznego Golden Hits of Queen & Majesty Orchestra z udziałem orkiestry symfonicznej. Kino BSCK z kolei przygotowało w nadchodzącym sezonie prawdziwą ucztę dla kinomanów. Na fanów polskich i zagranicznych produkcji czekają pokazy premierowe, w tym najbardziej oczekiwany film roku, czyli „Avatar: Istota wody”. Nie zabraknie też wydarzeń dla najmłodszych – mali widzowie będą mieli okazję zobaczyć najnowsze animacje.

Bilety na najciekawsze wydarzenia są w zasięgu ręki!

Serwis biletyna.pl to miejsce, w którym na wszystkich fanów imprez kulturalnych czeka nie tylko harmonogram imprez, ale także bilety na najciekawsze wydarzenia. Wejściówki są na wyciągnięcie ręki!
W serwisie biletyna.pl znajdziesz także informacje dotyczące wydarzeń organizowanych w innych miastach. Poruszanie się po stronie jest dziecinnie łatwe. Wydarzenia pogrupowaliśmy według miejsca, daty oraz kategorii, więc bez problemu odnajdziesz interesujący Cię koncert, spektakl czy premierę filmu.