Wydarzenia Głogów 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Głogów


Kabaret Moralnego Niepokoju - 100 procent (Cieślak, Zbieć, Borkowski, Podobas)

 KUP BILET

Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

 KUP BILET

Prezent urodzinowy

 KUP BILET

Najsłodszy owoc

 KUP BILET

Najsłodszy owoc

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Miłość i polityka reż. Anna Oberc

 KUP BILET

Miłość i polityka reż. Anna Oberc

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

 KUP BILET

Obóz przetrwania - spektakl komediowy

 KUP BILET
Weekend zbliża się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu, co zrobić z wolną sobotą lub niedzielą, może całym weekendem? Szukasz ciekawych wydarzeń w Głogowie? Serwis biletyna.pl powstał z myślą o osobach takich jak Ty! Na naszej stronie czeka na Ciebie szczegółowy harmonogram imprez odbywających się w Twoim mieście oraz bilety na te wydarzenia. Wiele z nich odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury. Czas ruszyć w miasto!

Spektakl, muzyka, stand-up... – imprezy Głogów 2023/2024 to wiele wydarzeń, na których musisz się pojawić!

Jakie atrakcje czekają na mieszkańców i przyjezdnych w Głogowie? Dzień możesz spędzić na zwiedzaniu Muzeum Archeologicznego-Historycznego, Zamku Książąt Pomorskich lub murów obronnych pochodzących z XIII wieku. W sobotę lub niedzielę wieczorem warto odwiedzić Miejski Ośrodek Kultury. W głogowskim centrum kultury sporo się dzieje!

Innym miejscem na mapie Głogowa, które warto znać, jest Teatr im. Andreasa Gryphiusa. To tam odbywają się najciekawsze spektakle, a także występy popularnych kabaretów i stand-uperów z całej Polski. W nadchodzącym sezonie na scenie tej zacnej instytucji pojawią się między innymi znani aktorzy, tacy jak Bartłomiej Topa, Waldemar Błaszczyk czy Leszek Lichota. To wyjątkowa okazja, by zobaczyć ich wszystkich w jednym miejscu!

Wydarzenia Głogów 2023/2024 – kalendarz imprez i wydarzeń dla widzów w każdym wieku

Jaki jest najlepszy sposób na odstresowanie? To jasne, że... szeroki uśmiech. Nadchodzący sezon w Głogowie będzie bardzo komediowy. Na scenie pojawi się bowiem Paweł Chałupka – jeden z mistrzów stand-upu. Nie zabraknie także ulubionych kabaretów. Gwiazdą wieczoru będą artyści Kabaretu Nowaki. Nowy program komediowy zaprezentują także panowie z Kabaretu Paranienormalni.

Chcesz spędzić miły wieczór ze swoją drugą połówką? Co powiesz na koncert Pawła Domagały? Jeśli jednak Twoja wybranka lub wybranek są fanami teatru, to mamy dla was prawdziwe perełki. W nadchodzącym sezonie będziecie mieli okazję zobaczyć najgorętsze spektakle z prawdziwymi gwiazdami w rolach głównych.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z kulturą – bilety znajdziesz w serwisie biletyna.pl!

Animacje, koncerty, pokazy filmów krótkometrażowych, spektakle teatralne.... – u nas znajdziesz bilety na wydarzenia, które Cię interesują. Imprezy podzielone są na kilka popularnych kategorii, dzięki czemu wyszukiwanie jest proste i intuicyjne.

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? W serwisie znajdziesz vouchery prezentowe, którymi możesz obdarować żonę, tatę czy najlepszą przyjaciółkę.