kabaret
Kabaret Paranienormalni

kabaret

Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bilety na kabaret

Kabaret Paranienormalni | Bilety na kabaret

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. „Przypadek? Nie sądzę” J Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki oraz oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Ich pierwszy projekt to VIP TOUR, do którego zaprosili gościnnie artystów, a ci, na dobre zadomowili się w świecie Paranienormalnych. Michał Czernecki, mistrzowsko wciela się m.in. w postać charyzmatycznego producenta filmowego. Z kolei Bartosz Kasprzykowski brawurowo i z dystansem pokazuje trudy życia aktora. Boguś Kudłek to wspaniałe połączenie aktora z kabareciarzem posypany solidną dawką pozytywnych wibracji. Jesienią 2018 zrealizowali także swój autorski projekt „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w telewizji Polsat.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kabaret Paranienormalni - Vip Tour

Kabaret Paranienormalni - Vip Tour

Kabaret Paranienormalni - Vip Tour

Kabaret Paranienormalni - Vip Tour

Kabaret Paranienormalni - Vip Tour

Kabaret Paranienormalni - Vip Tour

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Kabaret Paranienormalni - Z humorem trzeba żyć

Kabaret Paranienormalni - Vip Tour

WYPRZEDANE

Recenzje

Bardzo nam się podobało.
Super występ🤣na 6+
Było super,ubaw niesamowity
Występ kabaretu oczywiście super,ubaw po pachy,ale zmiana miejsca na hotel z brakiem numerów na krzesłach to jakaś kpina!!!Babka do mnie mówi,rzędy się zgadzają,ale siadajcie gdzie chcecie!!Nie po to się płaci tyle za bilet z miejscówką,żeby siadać byle gdzie!!Nigdy więcej...
Świetny występ, może lekkie rozczarowanie z uwagi na nieobecność Igora Kwiatkowskiego.
SUPER!!! Na poziomie i na czasie! Tęga dawka śmiechu!
Artur 01.04.2019 09:58
Super występ
Świetny występ. Super spędzony czas. Dziękuję
Pomimo, iż chłopaki dali radę to dało się odczuć brak Igora. Ode mnie 3 gwiazdki. Powodzenia Panowie!
Łzy lecą z oczu! Polecam !
Występ Kabaretu Parenienormalni był zabawny, ciekawy, na pewno nie ziało nudą. Było super tylko wielka szkoda, że Panowie uciekli szybko i nie można było zrobić pamiątkowego foto i zakupić drobnych gadżetów.
Bardzo fajna zabawa a skecz z dziadkiem i wnuczkiem w kinie doprowadził mnie do łez :-):-):-)
Pan Li genialny!!! Reszta Ok, ale bez Mariolki to już nie to.
Rewelacja!!! Świetna zabawa!
Świetnie się bawiliśmy, niezły ubaw.
Bylo supper napewno jak nas jeszcze odwiedza to sie zjawie
super występ i mega niespodzianka - Kabaret Chyba :) nigdy się nie znudzą :) polecam
Super zabawa od samego początku. Byłem już na jednym występie dosyć znanego kabaretu. I muszę powiedzieć że Paranienormalni nie próżnują w rozweselaniu publiczności. Jak narazie to kabaret nr. 1 spośród tych na których byłem, a przede mną jeszcze 3 :) i występ solowy wraz z Nocą Kabaretową. Raz jeszcze POLECAM !
Świetny występ :) Najlepsze żarty z Ostrołęki :D
Paranienormalni ŚWIETNI jak zawsze! I bez Mariolki dali bombowy występ! :)
Było super!Oby więcej takich imprez!
Było super! Potrafili rozbawić publiczność od samego wejścia na scenę. Dopasowali występ do miasta w którym byli a nie tylko scenki które widzimy w telewizji. Brawo WY. Miłym zaskoczeniem byli goście - czyli inny kabaret który urozmaicił występ.
Dwie godziny śmiechu :D POLECAM!
WIĘCEJ
ZWIŃ