kabaret

Kabaret Paranienormalni

kabaret

Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Bilety na kabaret

Pierwszy program kabaretu Paranienormalni powstał w 2004 roku. Znalazły się w nim między innymi skecze: takie jak” Papieros”, „Młotek” czy „Gołębie”. Początkowo w składzie byli Robert Motyka i Igor Kwiatkowski, którzy występowali na scenie oraz Rafał Kadłucki, który był odpowiedzialny za techniczną stronę występów. W 2008 roku do grupy dołączył Michał Paszczyk – aktor i artysta kabaretowy związany z wrocławskim kabaretem Neo-Nówka. „Przypadek? Nie sądzę” J Przez 13 lat stworzyli mnóstwo kultowych postaci, które pokochali widzowie: Mariolka, Dziadek, Doktor Prozak. Wielokrotnie nagradzani, w tym m.in. Telekamerą za autorski program telewizyjny: Paranienormalni Tonight. Jak sami twierdzą zjechali Polskę wzdłuż i wszerz, odwiedzili Polonię w różnych zakątkach świata bawiąc pokolenia miłośników kabaretu. W 2014 roku nastąpiły zmiany w składzie zespołu. Obecnie na stałe w Kabarecie Paranienormalni występują: wiecznie uśmiechnięty, naładowany pomysłami i adrenaliną – Robert Motyka, niespokojny kreatywnie i twórczo duch – Michał Paszczyk oraz mistrz techniki oraz oaza spokoju – Rafał Kadłucki.

Ich pierwszy projekt to VIP TOUR, do którego zaprosili gościnnie artystów, a ci, na dobre zadomowili się w świecie Paranienormalnych. Michał Czernecki, mistrzowsko wciela się m.in. w postać charyzmatycznego producenta filmowego. Z kolei Bartosz Kasprzykowski brawurowo i z dystansem pokazuje trudy życia aktora. Boguś Kudłek to wspaniałe połączenie aktora z kabareciarzem posypany solidną dawką pozytywnych wibracji. Jesienią 2018 zrealizowali także swój autorski projekt „Kabaret na żywo według Paranienormalnych” w telewizji Polsat.

Paranienormalni bacznie obserwują zjawiska obyczajowe i społeczne, fenomeny popkultury i przyrodę, relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w ich żartach, natomiast konsekwentnie nie uprawiają satyry politycznej oraz nie dotykają tematów religii.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Z humorem czeba żyć

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia

 KUP BILET
WIĘCEJ

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Paranienormalni

Recenzje

Polecam wszystkim. Rozrywka super tak potrzebna w obecnym, trudnym czasie.
Mega wydarzenie! Świetna zabawa! Panowie dali czadu :) Polecamy z Żoną bardzo! :)
Świetnie spędzony czas.... POLECAM :)
Znakomita zabawa przez prawie dwie godziny. Oby trwali jak najdłużej.
Super widowisko. Dużo humoru , nowe skecze i bliski kontakt z publicznością . Oby takich więcej .
Ustatyfakcjonowany widz 10.10.2020 14:16
„ Z humorem czeba żyć „ a ja prawie umarłam ze śmiechu:)
Zabawa była świetna. Polecam.
Rewelacja usmialam sie do łez
Było fajnie ale to już nie to co z Igorem. Byłem trzy czy cztery lata temu w teatrze Norwida na Ich wystepie i od śmiechu bolał mnie brzuch. Teraz ze dwa razy uroniłem łezkę. Liczyłem na nowe skecze ale tylko jeden pochodził z okresu pandemii i kwarantanny a reszta to już było.
Świetny występ. Dawno się tak nie ubawilismy. Chłopaki naprawdę dają radę. Dwie godziny minęły w oka mgnieniu. Polecamy wszystkim.
Byli wspaniali płakałam ze smiechu,uwielbiam ich pomimo że nie ma Igora to skład inny również spisał się na medal
Świetnie się bawiliśmy 😅🤣
Bardzo fajnie , miły wieczór
Bawiłam się świetnie. Polecam!
Nie ma to jak śmiać się na żywo brawo .brawo.brawo
Z Igorem czy bez i tak było super 😁😁😁
Całkiem może być, chodź bez Igora to już nie jest ten kabaret.
Bardzo fajnie spędzony czas, szkoda tylko, że większość skeczów znanych już z telewizji, jednak na żywo odbiera się je zupełnie inaczej, dlatego 5*
Program był mi częściowo znany! W sumie niezłe przedstawienie. Najlepszy kawałek był na bis
Trochę niedosyt, bo brakowało Mariolki, wprawdzie "Juliusz" Starał się ją zastąpić ale to już nie to samo
Super występ... Polecam...
To było półtorej godziny śmiechu. Super!
Sam występ ekstra. Niestety, nie dlatego kupowałam bilety kilka miesięcy temu z dobrymi miejscami (5 biletów, środek drugiego rzędu), aby się okazało, że nasze miejsca są zajęte. Jakaś kobieta, prawdopodobnie osoba odpowiedzialna za rozsadzanie osób, ulokowała nas w skrajnych miejscach trzeciego rzędu. Gdy przyszły osoby z biletami na te miejsca, zaczęła się niemiła wymiana zdań. Po interwencji tejże pani i kilku przesiadkach w końcu także ci państwo znaleźli swoje ale nie swoje miejsca. Nie mam pojęcia, po co był ten cały cyrk. Każdy miał bilet z oznaczonym miejscem, a takie lokowanie ludzi nie miało na celu zachowania dystansu, bo cała sala była pełna. Pozostał żal i niesmak.
Było super, fajnie było zobaczyć kabaret na żywo, super super.
Niestety się nie bawiliśmy, bo panowała wielkia dezinformacja i nie potwierdzono nam wydarzenia, także pieniądze wyrzucone w błoto, strasznie nie profesjonalne przygotowanie wydarzenia.....
Było super .Dużo śmiechu .Jeszcze się wybiorę / W dobie pandemii mogły by być jedynie odstępy miedzy ludźmi w rzędzie a tak to siedzieliśmy jeden obok drugiego .ale ok
Bawiliśmy się świetnie, kabaret super, warto pójść, dobra zabawa gwarantowana! polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane