Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

G2A Arena - Jasionka

ul. Jasionka 953, 36-002 Jasionka

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Mamma Mia

 KUP BILET

BAJM - 45 - lecie

 KUP BILETG2A Arena

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego znajduje się na ul. Jasionka 953 w Jasionce. Oficjalne otwarcie odbyło się 23 czerwca 2016 roku w trakcie gali. Jest to prawdopodobnie najnowocześniejszy obiekt biznesowy na terenie województwa podkarpackiego. Ideą tego miejsca jest organizacje największych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez targowych, wystaw i konferencji w regionie. Można zaryzykować stwierdzenie, iż jest to biznesowe serce tego regionu.

Transport przy G2A Arena

Obiekt znajduje się w dobrze skomunikowanym miejscu. Od Rzeszowa do G2A Areny droga zajmuje 10 minut. Komunikacja miejska również daje możliwości łatwego dojazdu za pomocą transportu publicznego. Do kompleksu można też wygodnie dojechać samochodem. Dodatkowo przy obiekcie jest udostępniony duży parking dla przyjezdnych posiadający ponad 600 miejsc. Niedaleko G2A Arena, właściwie w sąsiedztwie znajduje się międzynarodowe lotnisko. Odległość od Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” to zaledwie pas jezdni.

G2A Arena w liczbach

G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego to ponad 16 tys. metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Jest to również sala kongresowa mogąca pomieścić aż 872 osoby na widowni, 2 duże sale konferencyjne, 10 sal konferencyjnych. Są tu też Sale odpowiadające za urozmaicenie wydarzeń, czyli Sala restauracyjna oraz Sala bankietowa.

Historia G2A Arena

„Budowa Centrum Wystawienniczo–Kongresowego Województwa Podkarpackiego”. Taką nazwę nosił projekt, o którego dofinansowanie 22 sierpnia 2011 roku województwo Podkarpackie wystąpiło do PARP-u. I zaledwie kilkanaście miesięcy później została podpisana umowa o dofinansowanie projektu. Po podpisaniu dokumentów prace ruszyły do przodu. 30 grudnia 2013 r. rozpoczęła się budowa Centrum Wystawienniczo-Kongresowego. Budowa trwałą nieprzerwanie 2 lata i zakończyła się w grudniu 2015 roku. Po ostatnich szlifach 23 czerwca 2016 miała miejsce oficjalna gala otwarcia CWK. Tak o to do dzisiaj możemy wciąż cieszyć się z istnienia takiego niesamowitego obiektu.

Wydarzenia na G2A Arena

W przeciągu zaledwie kilku lat istnienia Areny odbyło się tu wiele wydarzeń i targów. Były to m.in. Podkarpackie Targi Ślubne, Gala Elite Fighters, Forum Europa Ukraina, Targi Pracy Work Expo, Ekogala — Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości, wystawa IPN “Ojcowie Niepodległości”, konferencje Cyber Future Live, Dieta w Hashimoto. W Centrum G2A odbywają się też spektakle oraz koncerty. Okazję do występu miał tu spektakl „Dobrze się kłamie” a z wielkich sław gościło tu legendarne Lady Pank. Jak widać G2A Arena ma swoim repertuarze naprawdę wiele bardzo zróżnicowanych tematycznie wydarzeń. Będzie to z pewnością dobrze spędzony czas z rodziną albo znajomymi. Bilety na najbliższe wydarzenia mają Państwo możliwość kupić na stronie biletyna.pl gdzie serdecznie zapraszamy!