Wydarzenia Kłodzko 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kłodzko


Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Rodzinne rewolucje

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Ewa Błachnio

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Żona do adopcji

 KUP BILET

(Nie) Wszystko Ci Oddam

 KUP BILET

Koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Maximus

 KUP BILET

Kraina uśmiechu F. Lehar operetka - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET

La Bombe

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET
Wydarzenia Kłodzko

Koncerty, spektakle, najnowszy program kabaretu... - jest całkiem sporo możliwości na spędzenie wolnego czasu w Twoim mieście. Może jeszcze tego nie wiesz, ale w Kłodzku sporo się dzieje! Wtorek, piątek czy sobota - w okolicy odbywa się wiele ciekawych imprez, na które bilety są na wyciągnięcie ręki. Gdzie ich szukać? To jasne, że w serwisie internetowym biletyna.pl! Na stronie znajdziesz nie tylko wejściówki na najciekawsze wydarzenia, ale także szczegółowy harmonogram imprez. Koniecznie sprawdź sam, co będzie się działo w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach. Kłodzko zaprasza!

Atrakcje Kłodzko 2023/2024 - miasto nie pozwoli Ci się nudzić!

Co robić w Kłodzku w wolnym czasie? Możliwości jest całkiem sporo - możesz wybrać się na spacer na Górę Kościelną, odwiedzić Muzeum Ziemi Kłodzkiej, odpocząć w miejskim parku lub wybrać się na zakupy do Galerii Książęcej. Możesz też posłuchać ulubionej muzyki na żywo lub stanąć oko w oko z ulubionym artystą. Co wybierasz?

Jeśli masz ochotę na rozrywkę na najwyższym poziomie to koniecznie zajrzyj do Kłodzkiego Ośrodka Kultury. To miejsce, w którym organizowane są spektakle, koncerty, wystawy, a nawet występy kabaretowe. Aby śledzić kalendarz imprez nie musisz być na miejscu - wszystkie informacje znajdziesz w serwisie Biletyna!

Imprezy Kłodzko 2023/2024 - z serwisem Biletyna już nic Cię nie ominie!

Nadchodzący sezon będzie obfitował w różnego rodzaju wydarzenia. Nie zabraknie też imprez muzycznych. Na deskach kłodzkich instytucji kultury wystąpią znani artyści i zespoły. Przed szeroką publicznością po raz kolejny wystąpi zespół Czerwone Gitary. Fani twórczości Kory będą mieli okazję posłuchać jej przebojów w nowej aranżacji i w wykonaniu Joli Wolters.

To jednak nie wszystko! Fani teatru będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich ulubieńców. Podobnie zresztą jak miłośnicy kabaretu - przed kłodzką publicznością wystąpią zarówno znane grupy kabaretowe, jak i popularni stand-uperzy. Jesteś fanem Kabaretu K2? A może wolisz poczucie humoru Kabaretu Młodych Panów? Te i inne grupy wystąpią w Kłodzku w najbliższym sezonie!

Kalendarz imprez i bilety w jednym miejscu

Szukasz pomysłu na spędzenie weekendu? A może chcesz zabrać gdzieś drugą połówkę? Nie masz pomysłu na prezent dla mamy, siostry lub koleżanki? Serwis biletyna.pl to miejsce stworzone z myślą o osobach takich jak Ty!

Nadchodzące wydarzenia podzieliliśmy według kilku kategorii - wśród nich znajdziesz imprezy odpowiednie dla dorosłych oraz propozycje dla nieco młodszych widzów. W kategorii ,,dla dzieci" czekają bilety na pokazy filmów, spektakl, a nawet występy cyrkowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!