Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Amfiteatr w Kołobrzegu - Kołobrzeg

ul. Fredry 1, 78-100 Kołobrzeg

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Gala Disco - Zenek Martyniuk, Boys, Milano

 KUP BILET

ABBA i INNI Symfonicznie

 KUP BILET

Andrzej Piaseczny - The Best Of

 KUP BILET

Koncert Małe TGD - Dzień Dziecka przez cały rok

 KUP BILET

SKOLIM

 KUP BILET

Chansons de Paris

 KUP BILET

Lanberry

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - 100 procent (Cieślak, Zbieć, Borkowski, Podobas)

 KUP BILET

Lady Pank - A nam nie chce się iść do domu

 KUP BILET

Gwiazdy Światowej Iluzji

 KUP BILET

Cleo

 KUP BILET

Czerwone Gitary

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Eleni

 KUP BILET

Anna&Anna koncert fabularyzowany

 KUP BILET

Agnieszka Chylińska - Letnia diamentowa trasa

 KUP BILET

Gwiazdy Światowej Iluzji

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Za długo Panowie byli grzeczni

 KUP BILET

Ekwador Festival na BIS

 KUP BILET

Mamma Mia

 KUP BILETZapraszamy do odkrywania kulturalnej oazy Kołobrzegu – amfiteatru pełnego wydarzeń artystycznych i koncertów. Odkryjcie z nami najbliższe wydarzenia i nie przegapcie szansy na niezapomniane przeżycia. Sprawdźcie repertuar i zarezerwujcie bilety już teraz!

Kulturalne serce miasta - Amfiteatr w Kołobrzegu i jego bogata oferta

W samym sercu Kołobrzegu, dzielącym tętno miejskiego życia i pulsującym kulturalnym rytmem, znajduje się Amfiteatr Kołobrzeg. Jest to miejsce, które z dnia na dzień przyciąga miłośników kultury, muzyki i sztuki z całego kraju. Amfiteatr Kołobrzeg to przestrzeń, gdzie kultura spotyka się z historią, a istota miasta ożywa w każdym przedstawieniu, koncercie czy wydarzeniu.

Amfiteatr Kołobrzeg to nie tylko budynek, to miejsce, które żyje i oddycha, które dostarcza niezapomnianych doświadczeń i emocji. Amfiteatr Kołobrzeg - repertuar, który przygotowujemy z myślą o naszych gościach, to zawsze wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenia. Oferujemy różnorodność programu, który zaspokoi gusty najbardziej wymagających odbiorców. Koncerty, spektakle, wystawy - to wszystko znajdziecie w naszej ofercie wydarzeń w tym amfiteatrze.

Naszą domeną są koncerty pod gołym niebem, które oferujemy w ramach amfiteatru w Kołobrzegu. Pełna lista nadchodzących wydarzeń jest stale aktualizowana i dostępna na naszej stronie internetowej - Biletynie. Wśród nich możecie znaleźć m.in.:

  • Aktualne koncerty z różnych gatunków muzycznych;
  • Spotkania z artystami i twórcami sztuki;
  • Świetne przedstawienia dla dzieci i dorosłych.

Ten amfiteatr w Kołobrzegu przenosi widzów w różne światy, sprawia, że mogą oni zapomnieć o codziennych troskach i przeżyć niepowtarzalne chwile. Czekamy na Was na Biletynie, zapraszamy na nadchodzące wydarzenia w amfiteatrze Kołobrzeg. Dołączcie do nas i przeżyjcie niezapomniane chwile dzięki ofercie w Biletynie!

Sprawdźcie repertuar Amfiteatru w Kołobrzegu na nadchodzące miesiące

Zastanawiacie się, co warto zobaczyć w Kołobrzegu? Tutejszy amfiteatr z pewnością znajduje się na liście miejsc, które trzeba odwiedzić! Jako perła kulturalna Kołobrzegu, amfiteatr przyciąga miłośników muzyki różnych gatunków, od rocka po jazz. To tutaj możecie doświadczyć niezapomnianych koncertów i wydarzeń. Aby ułatwić Wam dostęp do tych wyjątkowych chwil, zachęcamy do odwiedzenia Biletyny. Nasza platforma to nie tylko wygoda zakupu biletów online, ale także pewność, że nie przegapicie żadnego z ulubionych wydarzeń. Regularnie aktualizowany repertuar amfiteatru w Kołobrzegu na Biletynie pozwoli Wam na bieżąco śledzić nadchodzące koncerty i imprezy.

Korzystając z Biletyny, macie możliwość łatwego planowania wizyt w amfiteatrze, a także zapisania się do newslettera, dzięki czemu zawsze będziecie na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami. Niezależnie od tego, czy jesteście stałymi bywalcami, czy dopiero planujecie swoją pierwszą wizytę, Biletyna zapewni Wam dostęp do pełnej oferty kulturalnej amfiteatru w Kołobrzegu. Odkryjcie z nami bogactwo wydarzeń i dołączcie do grona miłośników kultury, którzy wybierają tę lokację jako miejsce niezapomnianych przeżyć.