Wydarzenia Kozienice 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Kozienice


Dwie połówki pomarańczy - spektakl komediowy

 KUP BILET

Koncert noworoczny pt. „Gala Muzyki Świata i Operetki”

 KUP BILET

Spektakl „Odjechana farsa”

 KUP BILET

Spektakl iluzji „Magiczni Show”

 KUP BILET

Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy

 KUP BILET

Spektakl „Baby Shower”

 KUP BILET

"Baby shower"

 KUP BILET

Razem czy osobno?

 KUP BILET

Spektakl „Klimakterium 2, czyli menopauzy szał”

 KUP BILET

Universe - Tacy byliśmy jeszcze wczoraj...

 KUP BILET

Spektakl „Kosmici”

 KUP BILET

"Kosmici" Teatr Kultura

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Kozienice

Wydarzenia Kozienice

“Kozienice imprezy” – ile razy wyszukiwałeś to hasło w wyszukiwarce? Pewnie zdarzyło Ci się przejrzeć wiele stron, zanim znalazłeś informacje, których szukałeś. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami kulturalnymi w różnych miastach w Polsce, to koniecznie śledź serwis internetowy Biletyna.pl. Na stronie znajdziesz imprezy z różnych kategorii – film, spektakl, koncert, festiwal czy cyrk to tylko niektóre z prezentowanych w serwisie wydarzeń. To jednak nie wszystko! Jeśli już znajdziesz imprezę, która Cię interesuje, to kup bilet na konkretne wydarzenie za pośrednictwem naszej strony. To takie proste!

Atrakcje Kozienice 2023/2024 – zwiedzanie miasta w ciągu dnia i magia wieczornych rozrywek

Muzeum Regionalne, Aquapark Delfin czy Park Linowy Kozienice to tylko niektóre atrakcje czekające zarówno na mieszkańców miasta, jak i turystów. Podczas spaceru po mieście warto przysiąść na chwilę w ulubionej kawiarni czy restauracji – przy kawie możesz zastanowić się nad tym, jak spędzić wieczór.

W Kozienicach sporo się dzieje zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem. Miejscem, które warto znać jest Kozienicki Dom Kultury im. Bogusława Klimczuka przy ulicy Warszawskiej. To tam możesz spotkać się oko w oko z ulubionym aktorem, muzykiem czy stand–uperem. Nadchodzący sezon również zapowiada się fenomenalnie!

Imprezy Kozienice 2023/2024 – Kozienickie Centrum Rekreacji i Dom Kultury zapraszają na najciekawsze wydarzenia w regionie!

Najbliższe miesiące upłyną w Kozienicach pod znakiem teatru. Na deskach kozienickich instytucji kultury będzie można zobaczyć spektakle, również te komediowe, które zdobyły mnóstwo pozytywnych recenzji – zarówno krytyków, jak i publiczności. Wystąpią w nich znani i lubiani – Zofia Zborowska, Piotr Cyrwus, Piotr Zelt, Katarzyna Skrzynecka czy Marta Wierzbicka.

Teatr to świetna rozrywka nie tylko dla dorosłych, ale i dzieci. Z myślą o najmłodszych widzach przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji. Przeznaczone dla nich spektakle charakteryzują się oryginalnymi bohaterami i przepiękną scenografią – można się na nie wybrać z całą rodziną. Więcej wydarzeń dla maluchów i starszaków czeka w zakładce “dla dzieci”. Dobrym pomysłem na prezent na przykład dla nastolatka będzie voucher – na stronie znajdziesz vouchery prezentowe, które doskonale sprawdzą się jako upominek na wiele różnych okazji. Sprawdź sam!