Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Festiwale muzyczne 2022/2023


The Pau & Bajzel. Konopnicka

 KUP BILET

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 5.X. godz. 8:30 pokaz filmów i spotkanie z twórcami

WYPRZEDANE

Festiwal Kultura Nas Ocali 2022 - 5 X godz. 11:30 pokaz filmów i spotkanie z twórcami

WYPRZEDANE

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 6.X. godz. 9:00 pokaz filmów i spotkanie z twórcami

WYPRZEDANE

Festiwal Kultura Nas Ocali 2022 - 6X godz. 17:00 - spotkanie: Tymon Tymański, film: Jak najdalej stąd

 KUP BILET

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 7.X. godz.8:30 spotkanie z Maria Strzelecką, Dorotą Sumińską i spacer dendrologiczny

 KUP BILET

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 7.X. godz. 10:00 pokaz filmów Pawła Łozińskiego

 KUP BILET

FESTIWAL KULTURA NAS OCALI 2022 - 8.X. godz. 17:00 pokaz filmów, spotkanie z twórcami PAWEŁ DELĄG

 KUP BILET

Festiwal na Bogatości 30%- Bracia Figo Fagot, Cjalis, Figo i Samogony

 KUP BILET

Spacer po Centrum Wodnym SGGW

WYPRZEDANE

13 Festiwal Disco Dance

 KUP BILETFestiwale muzyczne

Każdego roku w całej Polsce odbywają się dziesiątki rozmaitych festiwali muzycznych. Chcesz sprawdzić gdzie i kiedy możesz zobaczyć na żywo ulubionych wykonawców? Na stronie biletyna.pl dowiesz się, kto wkrótce zagra w Twoim mieście albo gdzie zaśpiewa Twój idol. U nas kupisz także bilety na wybrany festiwal.

Poznaj ofertę festiwali muzycznych

Miłośnicy prawdopodobnie każdego gatunku muzyki mają swój własny festiwal. Lato to najgorętszy sezon festiwalowy, w którym możesz zobaczyć i usłyszeć największe polskie gwiazdy oraz zespoły z całego świata. Imprezy najczęściej odbywają się na świeżym powietrzu, dzięki czemu na każdym tego typu wydarzeniu panuje niepowtarzalna atmosfera. Wystarczy kupić bilety i można cieszyć się wspaniałą zabawą w rytm ukochanej muzyki.
W naszej na bieżąco aktualizowanej ofercie możesz kupić bilety na największe wydarzenia muzyczne w Polsce takie jak festiwal rocka Rockowizna, Hip-Hop Festival, Od Nowa Festiwal oraz na wiele innych czołowych festiwali muzycznych. Zamiast kupować bilety na poszczególne koncerty, możesz zaopatrzyć się w karnet kilkudniowy, pozwalający wziąć udział we wszystkich koncertach.

Kogo spotkasz w tegorocznej edycji festiwali?

Nasza oferta to bilety na festiwale muzyczne, w których biorą udział prawdziwe gwiazdy. O fanów w tym roku zadbają wykonawcy tacy jak Ralph Kamiński, IRA, Sztywny Pal Azji, Kult, Strachy na Lachy, Kasia Kowalska, Happysad i wielu, wielu innych.
W naszej ofercie znajdują się bilety nie tylko na festiwale muzyczne, na których króluje rock. Mamy propozycje także dla osób lubiących muzykę elektroniczną, jazz, hip-hop i inne popularne gatunki muzyczne. Na scenach wystąpią zarówno artyści cieszący się ogromną popularnością, jak i ci, którzy stanowią dopiero support przed innymi.

Co jeszcze znajdziesz na festiwalach muzycznych?

Na festiwale muzyczne przyjeżdża się, aby słuchać muzyki, jednak nie tylko ona jest najważniejszym elementem każdego wydarzenia. Przybywając na kilkudniowym festiwalu masz do dyspozycji dobrze zorganizowane pole namiotowe oraz jedzenie sprzedawane z food trucków. Kupując bilet na festiwal, oprócz muzyki możesz zobaczyć nie tylko show muzyczne, ale także innych artystów pokazujących rozmaitą sztukę. Jeśli więc szukasz sposobu na fantastyczne spędzenie kilku dni wakacji, koniecznie wybierz się na festiwal muzyczny. Sprawdź festiwalowy "rozkład jazdy" i kup bilety na wybrane wydarzenie.
Festiwale muzyczne co roku gromadzą rzesze fanów dobrej muzyki. Chcesz do nich dołączyć? Kup bilet na wybrany festiwal na biletyna.pl


Ostatnio dodane w kategorii Festiwal