Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

koncert

Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer

koncert

Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer

Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Orkiestra Lords Of The Sound przygotowała kolejną niespodziankę, niezapomniany wieczór z nowym programem "Music of Hans Zimmer"

"Dune", "Spider-Man 2", "Mroczny rycerz", "Interstellar", "Gravity", "Sherlock Holmes", Anioły i demony", "Kod Da Vinci", "Pearl Harbor”, "Gladiator", "Mission: Impossible”, "Incepcja", "Piraci z Karaibów", "Spirit", "Wonder Woman", "Madagaskar” - hity Hansa Zimmera w wykonaniu słynnej orkiestry symfonicznej Lords Of The Sound!

Hans Zimmer jest niemieckim kompozytorem filmowym, który zyskał popularność po wydaniu kultowego filmu “Rain-Man”.

"Pisząc muzykę do “Rain- Mana”, cały czas myślałem: nie próbuje zagłuszać bohaterów. Nie wchodź na pierwszy plan. Raymond, główny bohater tak naprawdę nie rozumie, gdzie jest. Widzi świat inaczej niż my... Dlaczego nie stworzyć "muzyki świata" dla świata, który istnieje tylko w jego głowie?"- wspomina Hans. Ta praca była prawdziwym przełomem w jego karierze, Zimmer otrzymał nominację do Oscara.

Najlepsi reżyserzy Hollywood ustawili się w kolejce, aby z nim współpracować. A Hans całkowicie oddał się pracy, często wymyślając motywy muzyczne dla dwóch lub trzech obrazów jednocześnie. Jego muzyka uderzyła w studio Disneya tak bardzo, że zlecili zimmerowi kompozycję do kreskówki"Król Lew". Piosenka przewodnia kreskówki przyniosła kompozytorowi trzy najbardziej prestiżowe nagrody: Oscara, Złotego Globu i Grammy.

Idąc dalej, Zimmer nadal zdobywał liczne nagrody, stając się naprawdę najlepszym z najlepszych w Hollywood. Rzadka ceremonia wręczenia Oscarów odbywa się bez nominowanego Zimmera. Ogromny sukces koncertów orkiestry Lords Of The Sound w połączeniu z najlepszymi kompozycjami Hansa Zimmera zanurzy cię w niezapomnianych doznaniach, atmosferze pięknej bajki wypełnionej pięknem symfonicznego brzmienia ulubionych kompozycji, zespołu rockowego, żywych efektów wizualnych, potężnych partii wokalnych solistów i chóru, energii i nieokiełznanej pozytywności całego zespołu!

W koncercie biorą udział muzycy Orkiestry Lords Of The Sound.
Soliści: Małgorzata Mieleszko i Jarosław Radionenko.
Dyrygent: Shahroh Fathizadeh.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer

Co za wydarzenie. Rewelacja, polecam. Orkiestra i wykonawcy są pełni pasji i energii. Jeśli masz chwilę, to nie przegap okazji i obejrzyj. Polecam.
ala 23.03.2023 08:26
Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer
Lubin, 01.03.2023
Hala Widowiskowo Sportowa RCS
Super koncert z efektami świetlnymi i symbolami na ekranie.. Orkiestra zachwycała, a szczególnie solistka swoim mocnym, dźwięcznym głosem. Zastanawialiśmy się tylko, czy, nie lepiej by było bez ekranu...człowiek skupiłby się wtedy tylko i wyłącznie na muzyce i jej odbiór byłby zupełnie inny. A tak uwaga była podzielona na obserwację ekranu i słuchanie muzyki.
Lidzia 03.03.2023 17:16
Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer
Wrocław, 28.02.2023
Hala Stulecia
Występ, przyznam zaskoczył mnie. Oczywiście pozytywnie:) Występy solistów oraz idealne zgranie muzyków z dyrygentem, spowodowały, że spędzony czas był w 100% pozytywny i godny polecenia,
Przemysław 01.03.2023 22:50
Świetny wokal, ciekawe aranżacje, miła atmosfera. Chętnie poszłabym na koncert w ich wykonaniu zaaranżowany na ukraińską nutę.
Aniol 01.03.2023 14:57
Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer
Opole, 27.02.2023
Hala Okrąglak / Stegu Arena
Cudowni muzycy z UA- bardzo utalentowani 👍❤️☺️ Solista genialny. Polecam nie tylko fanom muzyki filmowej 🌈🦄🤗
Ana 01.03.2023 10:03
Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer
Wrocław, 28.02.2023
Hala Stulecia
Dyrygent, orkiesta i solisci spisali sie rewelacyjnie. Koncert był piękny. Ale myślę, że lepszym miejscem takiego wydarzenia byłaby Filharmonia.
Andrzej. W. 28.02.2023 11:58
Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer
Opole, 27.02.2023
Hala Okrąglak / Stegu Arena
Występ świetny, chłopaki od nagłośnienia zadbali , aby wszystkoch było dobrze słychać. Polecam wszystkim, sam chętny bym się wybrał jeszcze raz.
XxX 28.02.2023 09:11
Lords of the Sound: Music of Hans Zimmer
Opole, 27.02.2023
Hala Okrąglak / Stegu Arena
Ok, ale spodziewałem się czegoś więcej, większej orkiestry, lepszego nagłośnienia (było zbyt cicho). Kontrola biletów niemal zerowa. Wydrukowany bilet na kartce, w żaden sposób nie był skanowany. Zwykłe spojrzenie ochroniarza. Mogłem takich kartek nadrukować i porozdawać, każdy by wszedł za darmo. Weryfikacja miejsc, zerowa. Pełno wolnych miejsc, można było siadać, gdzie się chce.
Maverick 26.02.2023 18:02

Polecane z kategorii koncert