Wydarzenia Legionowo 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Legionowo


Recepta na szczęście

 KUP BILET

Cienka Czerwona Linia - Bartosz Gajda

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Kobieta na zakręcie

 KUP BILET

Magiczny Świat Przyjaźni - Spektakl dla dzieci

 KUP BILET

"Kosmici" Teatr Kultura

 KUP BILET

ROBOTRONS - MEGA SHOW

 KUP BILET

Kabaret Skeczów Męczących - Jeszcze nigdy nie było tak dobrze!

 KUP BILET

Wiedeńskiej operetki czar: Wielka sława to żart.

 KUP BILET

Kabaret Czesuaf - Bez przesady!

 KUP BILET

Winda do nieba ... czyli czworo po czterdziestce

 KUP BILET

"Ja z podróży.." koncert Joanny Moro

 KUP BILET

Universe - Tacy byliśmy jeszcze wczoraj...

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - Normalne to to nie jest

 KUP BILET

Księżniczka i Smok. Misja Świąteczna

 KUP BILET

Wiedeńskiej operetki Czar: Niezapomniane Melodie Wiednia.

 KUP BILET
Wydarzenia Legionowo 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Legionowo to młode miasto, które powstało zaledwie w XIX w. Położone jest w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy. W miejscowości tej znajduje się wiele zabytków, które zdecydowanie warto zobaczyć. Dodatkowo w Legionowie odbywają się interesujące wydarzenia kulturalne, w których można uczestniczyć przez cały rok. Pełną listę najświeższych atrakcji znajdziecie w serwisie Biletyna.pl.

Wydarzenia Legionowo 2023/2024 – na co warto się wybrać?

Legionowo oferuje liczne atrakcje kulturalne. Niezależnie od tego, czy uwielbiacie kino, teatr, muzykę czy występy grup kabaretowych lub stand-uperów, w tej miejscowości znajdziecie coś dla siebie. Aby być na bieżąco z interesującymi wydarzeniami, śledźcie nasz serwis. Biletyna.pl zapewnia dostęp do rozbudowanej listy atrakcji. Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, aby dostawać powiadomienia o premierach mających miejsce w wybranej miejscowości. Zapraszamy również do pobrania aplikacji mobilnej. W tej sposób będziecie mogli zakupić wygodnie bilety na wybrane wydarzenia.

Atrakcje Legionowo 2023/2024

Choć znajdująca się niedaleko Warszawa ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji, możecie zaskoczyć się tym, co proponuje Legionowo. Jednym z najstarszych, a zarazem najpiękniejszych obiektów w tym mieście jest zespół willowo-parkowy „Kozłówka”. W miejscowości tej można zobaczyć ponadto wiele innych wyjątkowych willi, np. willę Bratki, Łużeczanka czy Stankiewiczów, w której mieści się galeria. Dodatkowo w Legionowie rozmieszczonych jest wiele pomników i miejsc pamięci, ponieważ właśnie w tej miejscowości przecinała się jedna z pierwszych dróg bitewnych na ziemiach Polski, zwana Traktem Kowieńskim.

Imprezy Legionowo 2023/2024 – gdzie warto się wybrać?

Kino, teatr, kabaret, muzyka, koncert – Legionowo to miasto, w którym każdy znajdzie dla siebie interesujące wydarzenia kulturalne. Jednym z miejsc, które oferuje wiele atrakcji, jest Miejski Ośrodek Kultury (MOK). Jest to główne centrum kultury w mieście, w którym odbywa się wiele wartych zobaczenia przedstawień, koncertów czy innych widowisk. Pozostałe miejsca, w których można szukać kulturalnych wrażeń, to m.in. IŁ Capital – Arena Legionowo, Sala widowiskowa Urzędu Miasta Legionowa, Poczytalnia Legionowo czy Sala Widowiskowa Ratusza. W miejscowości tej odbywają się ponadto ciekawe festiwale, np. ProgRockFest, Legionowo Rock Festiwal, Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej czy Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej.