Wydarzenia Legionowo 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Legionowo


Wielka sława to żart - Wiedeńskiej operetki czar

 KUP BILET

Katarzyna Piasecka - Nowy program stand-up comedy „Ukąszona”.

 KUP BILET

Mieszko Minkiewicz - Lajcik

 KUP BILET

Koncert Muzyki Świata - Od Operetki po Hity Muzyki Estradowej

 KUP BILET

Kabaret OT.TO - „Prawdziwa inteligencja”

 KUP BILET

"Być Kobietą" - Czyli Szaleństwa Dojrzałej Młodości

 KUP BILET

Obóz przetrwania - spektakl komediowy

 KUP BILET

Długi Łykend

 KUP BILET

Paweł Chałupka - Widzę to inaczej

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Legionowo 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Legionowo to młode miasto, które powstało zaledwie w XIX w. Położone jest w województwie mazowieckim, niedaleko Warszawy. W miejscowości tej znajduje się wiele zabytków, które zdecydowanie warto zobaczyć. Dodatkowo w Legionowie odbywają się interesujące wydarzenia kulturalne, w których można uczestniczyć przez cały rok. Pełną listę najświeższych atrakcji znajdziecie w serwisie Biletyna.pl.

Wydarzenia Legionowo 2023/2024 – na co warto się wybrać?

Legionowo oferuje liczne atrakcje kulturalne. Niezależnie od tego, czy uwielbiacie kino, teatr, muzykę czy występy grup kabaretowych lub stand-uperów, w tej miejscowości znajdziecie coś dla siebie. Aby być na bieżąco z interesującymi wydarzeniami, śledźcie nasz serwis. Biletyna.pl zapewnia dostęp do rozbudowanej listy atrakcji. Zachęcamy do subskrypcji naszego newslettera, aby dostawać powiadomienia o premierach mających miejsce w wybranej miejscowości. Zapraszamy również do pobrania aplikacji mobilnej. W tej sposób będziecie mogli zakupić wygodnie bilety na wybrane wydarzenia.

Atrakcje Legionowo 2023/2024

Choć znajdująca się niedaleko Warszawa ma do zaoferowania naprawdę wiele atrakcji, możecie zaskoczyć się tym, co proponuje Legionowo. Jednym z najstarszych, a zarazem najpiękniejszych obiektów w tym mieście jest zespół willowo-parkowy „Kozłówka”. W miejscowości tej można zobaczyć ponadto wiele innych wyjątkowych willi, np. willę Bratki, Łużeczanka czy Stankiewiczów, w której mieści się galeria. Dodatkowo w Legionowie rozmieszczonych jest wiele pomników i miejsc pamięci, ponieważ właśnie w tej miejscowości przecinała się jedna z pierwszych dróg bitewnych na ziemiach Polski, zwana Traktem Kowieńskim.

Imprezy Legionowo 2023/2024 – gdzie warto się wybrać?

Kino, teatr, kabaret, muzyka, koncert – Legionowo to miasto, w którym każdy znajdzie dla siebie interesujące wydarzenia kulturalne. Jednym z miejsc, które oferuje wiele atrakcji, jest Miejski Ośrodek Kultury (MOK). Jest to główne centrum kultury w mieście, w którym odbywa się wiele wartych zobaczenia przedstawień, koncertów czy innych widowisk. Pozostałe miejsca, w których można szukać kulturalnych wrażeń, to m.in. IŁ Capital – Arena Legionowo, Sala widowiskowa Urzędu Miasta Legionowa, Poczytalnia Legionowo czy Sala Widowiskowa Ratusza. W miejscowości tej odbywają się ponadto ciekawe festiwale, np. ProgRockFest, Legionowo Rock Festiwal, Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej czy Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej.