Wydarzenia Marki 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Marki


HAU-HAU Show

 KUP BILET

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Wyprzedane

Teatr Cieni Baśni Andersena

 KUP BILET

Alicja Majewska - Piosenki Korcza i Andrusa

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?

 KUP BILET

Miłość nie z tej ziemi

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Kłamstwo

 KUP BILET

Niezapomniane Melodie Wiednia. Wiedeńskiej operetki Czar

 KUP BILET

Kobieta, która ugotowała męża

 KUP BILET

Kobieta, która ugotowała męża

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET
Wydarzenia Marki 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Marki to miejscowość w województwie mazowieckim – należy do aglomeracji warszawskiej, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowana ze stolicą. Nie musicie jednak odwiedzać Warszawy, aby spędzić miło wolny czas. Marki to miasto, które zapewni Wam moc kulturalnych wrażeń. Chcecie być na bieżąco z ofertą kulturalną Marek? Śledźcie nasz portal, aby nie ominęła Was żadna interesująca premiera.

Wydarzenia Marki 2023/2024 – kino, muzyka teatr

Marki to średniej wielkości, kameralne miasto, w którym można miło spędzić wolny czas. W miejscowości tej dzieje się naprawdę wiele. Organizowane są tutaj koncerty największych polskich gwiazd i zespołów. Natomiast miłośnicy kina i teatru mogą liczyć na naprawdę świetną ofertę, ponieważ Markach grane są najpopularniejsze filmy i sztuki. To jednak jeszcze nie wszystko. Lubicie dobry humor? Jeśli tak, w Markach czekają na Was występy grup kabaretowych oraz stand-uperów, których ironiczne żarty zapamiętacie na długo.

Atrakcje Marki 2023/2024 – co warto zobaczyć w tym mieście?

Zanim wybierzecie się na kulturalną ucztę w Markach, zwiedźcie wcześniej to urokliwe miasto. Znajduje się tutaj wiele zabytków, które warto zobaczyć. Kiedyś Marki słynęły z przemysłu przędzalniczego, dlatego wiele obiektów w tym mieście związanych jest właśnie z tamtym epizodem w historii Marek. Mowa tutaj m.in. o Fabryce Briggs and Posselt, która była jedną z pierwszych w Polsce, wyposażoną w oświetlenie elektryczne. Warty uwagi jest także Pałacyk Briggsów ulokowany w parku w stylu angielskim. Dodatkowo w miejscowości tej znajduje się kilka pięknych kościołów i malownicze rezerwaty przyrody.

Imprezy Marki 2023/2024 – moc wrażeń kulturalnych

W poszukiwaniu rozrywki w Markach warto wybrać się do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego, w którym wystawiane są sztuki teatralne, grane koncerty oraz odbywają się występy kabaretowe i stand-upowe. W Markach działa również Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, znajdujący się w pięknym 100-letnim budynku. Jest to najważniejsza instytucja kulturalna tego miasta. Odbywają się w niej zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także wernisaże, koncerty czy wydarzenia plenerowe. W Markach organizowane są ponadto festiwale, np. Lekko Festiwal czy Festiwal Piano Day.

Jesteście mieszkańcami Marek albo właśnie wybieracie się do tej miejscowości? Pobierzcie aplikację mobilną Biletyna.pl. W naszym serwisie znajdziecie informacje dotyczące nie tylko imprez, które proponują Marki. Wydarzenia i bilety na nie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, a także w niewielkich polskich miejscowości czekają na Was na naszej stronie. Sprawdźcie już teraz!