Wydarzenia Marki 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Marki


Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Pomoc Domowa (2024) - spektakl komediowy

 KUP BILET

Recepta na szczęście

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Kłamstwo

 KUP BILET

Kabaret K2 - Jedziemy po Was

 KUP BILET

Maleńczuk - Klauzula Sumienia

 KUP BILET

Wiedeńskiej operetki Czar: Niezapomniane Melodie Wiednia.

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Szalone Nożyczki - czyli kto zabił

 KUP BILET

Andrzej Poniedzielski - Koncert Jubileuszowy

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Christmas Time

 KUP BILET

Czerwone Gitary - Diamentowa Trasa 60-lecia na BIS

 KUP BILET

Rubinowe Gody

 KUP BILET
Wydarzenia Marki 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Marki to miejscowość w województwie mazowieckim – należy do aglomeracji warszawskiej, dzięki czemu jest bardzo dobrze skomunikowana ze stolicą. Nie musicie jednak odwiedzać Warszawy, aby spędzić miło wolny czas. Marki to miasto, które zapewni Wam moc kulturalnych wrażeń. Chcecie być na bieżąco z ofertą kulturalną Marek? Śledźcie nasz portal, aby nie ominęła Was żadna interesująca premiera.

Wydarzenia Marki 2023/2024 – kino, muzyka teatr

Marki to średniej wielkości, kameralne miasto, w którym można miło spędzić wolny czas. W miejscowości tej dzieje się naprawdę wiele. Organizowane są tutaj koncerty największych polskich gwiazd i zespołów. Natomiast miłośnicy kina i teatru mogą liczyć na naprawdę świetną ofertę, ponieważ Markach grane są najpopularniejsze filmy i sztuki. To jednak jeszcze nie wszystko. Lubicie dobry humor? Jeśli tak, w Markach czekają na Was występy grup kabaretowych oraz stand-uperów, których ironiczne żarty zapamiętacie na długo.

Atrakcje Marki 2023/2024 – co warto zobaczyć w tym mieście?

Zanim wybierzecie się na kulturalną ucztę w Markach, zwiedźcie wcześniej to urokliwe miasto. Znajduje się tutaj wiele zabytków, które warto zobaczyć. Kiedyś Marki słynęły z przemysłu przędzalniczego, dlatego wiele obiektów w tym mieście związanych jest właśnie z tamtym epizodem w historii Marek. Mowa tutaj m.in. o Fabryce Briggs and Posselt, która była jedną z pierwszych w Polsce, wyposażoną w oświetlenie elektryczne. Warty uwagi jest także Pałacyk Briggsów ulokowany w parku w stylu angielskim. Dodatkowo w miejscowości tej znajduje się kilka pięknych kościołów i malownicze rezerwaty przyrody.

Imprezy Marki 2023/2024 – moc wrażeń kulturalnych

W poszukiwaniu rozrywki w Markach warto wybrać się do Mareckiego Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnego, w którym wystawiane są sztuki teatralne, grane koncerty oraz odbywają się występy kabaretowe i stand-upowe. W Markach działa również Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego, znajdujący się w pięknym 100-letnim budynku. Jest to najważniejsza instytucja kulturalna tego miasta. Odbywają się w niej zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także wernisaże, koncerty czy wydarzenia plenerowe. W Markach organizowane są ponadto festiwale, np. Lekko Festiwal czy Festiwal Piano Day.

Jesteście mieszkańcami Marek albo właśnie wybieracie się do tej miejscowości? Pobierzcie aplikację mobilną Biletyna.pl. W naszym serwisie znajdziecie informacje dotyczące nie tylko imprez, które proponują Marki. Wydarzenia i bilety na nie w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, a także w niewielkich polskich miejscowości czekają na Was na naszej stronie. Sprawdźcie już teraz!