Wydarzenia Mrągowo 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Mrągowo


Tomasz Karolak „50 i co?”

 KUP BILET

Agnieszka Chylińska - Letnia diamentowa trasa

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2024

Wyprzedane

25. Mazurska Noc Kabaretowa

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

żONa – komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Kroniki Podróżników: Przygoda w Świecie Dinozaurów. Spektakl Multimedialny z efektem 3D

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny -spektakl Mały Książę

 KUP BILET

Michał Wiśniewski Akustycznie II

 KUP BILET
Wydarzenia Mrągowo 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Mrągowo jest malowniczą miejscowością w województwie warmińsko-mazurskim. Położone jest wśród jezior Pojezierza Mrągowskiego i lasów. Dzięki wielu atrakcjom turystycznym oraz szerokiej ofercie kulturalnej Mrągowo jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast Warmii i Mazur. Chcecie odwiedzić Mrągowo, a może mieszkacie w tym mieście na stałe? Skorzystajcie z serwisu Biletyna.pl, aby zawsze być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi w tej miejscowości.

Wydarzenia Mrągowo 2023/2024 – co można zobaczyć w tym malowniczym mieście?

Choć Mrągowo kojarzone jest głównie z letnią rozrywką, w mieście tym organizowanych jest wiele ciekawych wydarzeń przez cały rok. Odbywają się tutaj zarówno koncerty, spektakle teatralne, jak i wyjątkowe atrakcje dla dzieci. Jeśli nie chcecie, aby ominęły Was najciekawsze wydarzenia w Mrągowie, skorzystajcie z naszego serwisu. W Biletynie zapoznacie się z ofertą kulturalną większości miast i mniejszych miejscowości w Polsce. Dodatkowo możecie od razu kupić bilety na wybrane wydarzenia. Kabaret, stand-up, muzyka, teatr, kino – jeśli zainstalujecie naszą aplikację mobilną, zyskacie wygodny i nieograniczony dostęp do informacji na temat kulturalnych atrakcji w naszym kraju.

Atrakcje Mrągowo 2023/2024

W Mrągowie bez wątpienia największą atrakcją jest jezioro Czos. Działający przy nim ośrodek szkolenia żeglarskiego wykształcił wiele wybitnych żeglarzy, którzy odnoszą światowe sukcesy. Jezioro Magistrackie wraz z umieszczoną w nim fontanną to z kolei jedna z wizytówek miasta. Poza walorami przyrodniczymi, w miejscowości tej warto obejrzeć również rynek, kolorowe kamienice, a także pozostałe zabytki, których na tym terenie nie brakuje.

Imprezy Mrągowo 2023/2024 – Mazurska Noc Kabaretowa, Piknik Country i inne ciekawe wydarzenia

W Mrągowie przez cały rok działa Mrągowskie Centrum Kultury, w którym mieści się Sala Widowiskowa, Biblioteka Miejska i Kino „Zodiak”. To właśnie w tych miejscach można przez cały rok oglądać filmy, spektakle czy m.in. brać udział w zajęciach plastycznych. W Mrągowie od czasu do czasu pojawia się również Namiot Cyrku Zalewski. W lecie natomiast miasto to tętni pełnią kulturalnego życia. Na scenie amfiteatru nad jeziorem Czos organizowane są popularne w całej Polsce festiwale.

Na jaki festiwal wybrać się do malowniczego miasta Mrągowo? Imprezy organizowane latem są naprawdę różnorodne. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. W miejscowości tej odbywa się m.in. Festiwal Weselnych Przebojów, Hip-Hop Festiwal Mrągowo, Festiwal Kultury Kresowej, Mazurska Noc Kabaretowa czy legendarny już Piknik Country. To jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ Mrągowo co roku przygotowuje również Festiwal Komedii czy Koncert Muzyki i Tańca Romów.