Wydarzenia Nowogard 2024/2025 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Nowogard


Kung Fu Panda 4

 KUP BILET
dubbing

SuperSiostry

 KUP BILET

Kung Fu Panda 4

 KUP BILET
dubbing

SuperSiostry

 KUP BILET

Kung Fu Panda 4

 KUP BILET
dubbing

SuperSiostry

 KUP BILET

Kabaret Paranienormalni - w programie "2024"

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILET
Wydarzenia Nowogard 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Nowogard to piękna miejscowość położona pomiędzy Szczecinem a Kołobrzegiem w województwie zachodniopomorskim. Miasto to słynie z malowniczych widoków, niesamowitych atrakcji przyrodniczych, a także zabytkowej zabudowy. W Nowogardzie można również skorzystać z bogatej oferty kulturalnej. Jakie propozycje czekają na miłośników muzyki, teatru i kina? Tego dowiecie się, śledząc nasz serwis.

Wydarzenia Nowogard 2023/2024 – na co warto się wybrać?

Nowogard to piękne, kameralne miasto, w którym po całym dniu spędzonym na plaży, można wybrać się na liczne atrakcje kulturalne. Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w Nowogardzie, skorzystajcie z naszego serwisu. Biletyna.pl to miejsce dla osób, które uwielbiają kino, teatr, muzykę czy sztukę. Na naszej stronie znajdziecie najświeższą bazę wydarzeń, które odbywają się w bieżącym sezonie kulturalnym. Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera oraz pobrania aplikacji mobilnej. Dzięki niej zarówno wyszukiwanie atrakcji, jak i zakup biletów jest o wiele łatwiejszy.

Atrakcje Nowogard 2023/2024 – co warto zobaczyć w tym mieście?

Dlaczego warto odwiedzić Nowogard? Atrakcje w tej miejscowości są naprawdę wyjątkowe. W mieście znajduje się Jezioro Nowogardzkie, a obok niego plaża miejska, place zabaw i wypożyczalnie sprzętu wodnego. W pobliżu ulokowany jest również Sarni Las – malowniczy zespół Krajobrazowo-Przyrodniczy. W Nowogardzie warto zobaczyć także ruiny murów obronnych, kościół Wniebowzięcia NMP, ratusz z początków XX w. Pozostałe ciekawe miejsca warte uwagi to m.in. dom ryglowy z XIX w., Zamek Ebersteinów, który jest obecnie niedostępny dla turystów, ponieważ mieści się w nim zakład karny czy wieża ciśnień z 1882 r.

Imprezy Nowogard 2023/2024 – gdzie wybrać się na kulturalne atrakcje?

W poszukiwaniu kulturalnych wrażeń warto wybrać się do Nowogardzkiego Domu Kultury. Jest to główna instytucja kulturalna w tym mieście. Odbywają się tutaj zajęcia taneczne, instrumentalne, teatralne czy wokalne dla dzieci i dorosłych. Ponadto odbywają się tutaj liczne wydarzenia. W tym przedstawienia teatralne, koncerty czy pokazy filmowe. W NDK działa również Kino Orzeł, w którym można obejrzeć wszystkie najpopularniejsze premiery filmowe. W Nowogardzie regularnie odbywają się festiwale, np. Majówka, Sobótki czy Lato z Muzami. Jest to festiwal filmu, muzyki i malarstwa – jedno z najważniejszych wydarzeń artystycznych w województwie zachodniopomorskim.