Wydarzenia Nowy Dwór Gdański 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Nowy Dwór Gdański


IO

IO

(1)

najbliższe wydarzenie
07.02.2023 19:00

bilety od 17.00 PLN

KUP BILET

Biały Kieł

 KUP BILET

IO

 KUP BILET

Gnomy rozrabiają

 KUP BILET

Szalony świat Louisa Waina

 KUP BILET

Hugo i łowcy duchów

 KUP BILET

Kręcisz mnie

 KUP BILET

Old Jazz nad Tugą

 KUP BILET

Kapitan Morten i Królowa Pająków

 KUP BILET

Rodzinna zamiana ciał

 KUP BILET

Koati

 KUP BILET

Johnny

 KUP BILET

Paskudy. Ugly Dolls

 KUP BILET

Jak pies z kotem

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia z okolicy Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański — wydarzenia

Jakie wydarzenia w Nowym Dworze Gdańskim będą odbywały się w nadchodzącym sezonie? Wbrew pozorom jest ich całkiem sporo! Kalendarz wydarzeń i imprez kulturalnych w tym mieście znajdziecie na stronie biletyna.pl. Za pośrednictwem naszej strony kupicie też bilety i poznacie miasto z zupełnie innej strony. To co, zaczynamy?

Biletyna.pl — atrakcje w Nowym Dworze Gdańskim i nie tylko!

Chcecie wiedzieć, co dzieje się w najbliższej okolicy? Nie macie ochoty spędzać kolejnego wieczoru przed telewizorem i chcecie wziąć udział w ciekawym wydarzeniu? A może pragniecie poznać swoje miasto z zupełnie innej strony? Jeśli przynajmniej na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to serwis biletyna.pl może Wam w tym pomóc.

Na naszej stronie znajdziecie szczegółowy kalendarz wydarzeń odbywających się w Waszym mieście w tym i nadchodzącym sezonie. Każda impreza została dokładnie opisana, dzięki czemu nie będziecie mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego wydarzenia. Za pośrednictwem serwisu kupicie też bilety — szybko, bezproblemowo i bez wychodzenia z domu!

Wydarzenia i imprezy w Nowym Dworze Gdańskim

Nowy Dwór Gdański to miasto, które oferuje mieszkańcom i przyjezdnym bogatą ofertę imprez kulturowych. Wszystkie je znajdziecie na stronie serwisu biletyna.pl. Jakie wydarzenia czekają na widzów w nadchodzącym sezonie 2022/2023? Jest ich całkiem sporo — od spektakli teatralnych, poprzez występy kabaretów i stand-uperów, aż po imprezy muzyczne.

W serwisie biletyna.pl czekają też bilety na wydarzenia, w których udział może wziąć cała rodzina. Takie familijne imprezy to między innymi projekcje filmów dla najmłodszych odbywające się w Żuławskim Ośrodku Kultury. Informacje dotyczące każdego z tych wydarzeń znajdziecie na naszej stronie!

Nowy Dwór Gdański — poznajcie swoje miasto z kulturalnej strony!

Każdy dzień jest dobry, by obejrzeć nowy film lub wybrać się na spektakl ulubionego reżysera. Wiele takich okazji będziecie mieć również w swoim mieście, w Nowym Dworze Gdańskim. Imprezy kulturalne, na które chcemy Was zaprosić, odbywają się nie tylko w weekendy czy wieczorami — na wiele z nich możecie wybrać się także w dni powszednie.

Jesteście w Nowym Dworze Gdańskim po raz pierwszy? To świetna okazja, by lepiej poznać miasto! W wolnej chwili, czyli pomiędzy spektaklem a koncertem możecie na przykład odwiedzić Żuławski Park Historyczny lub wybrać się na wycieczkę po okolicy.