Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2024

Miejskie Centrum Kultury - Nowy Targ

al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ

SPRAWDŹ WYDARZENIA

Mamma Mia

 KUP BILET

O mało co... - Anna Mucha i Michał Sitarski w kultowej komedii

 KUP BILET

O mało co... - Anna Mucha i Michał Sitarski w kultowej komedii

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Alibi od zaraz

 KUP BILET

Lola, lalka miłości

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

 KUP BILET

Myslovitz - 25 lat Miłości w Czasach Popkultury

Wyprzedane

Pop Opera - od Opery do Musicalu

 KUP BILET

Miłość i polityka reż. Anna Oberc

 KUP BILET

Głosy Mistrzów - Nowy Targ

 KUP BILET

Golden Hits of Queen z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej

 KUP BILET

"Pod Dachami Paryża" - koncert muzyki francuskiej

 KUP BILET

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz oraz Warsaw String Quartet

 KUP BILET

„Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy

 KUP BILET

„Okrutna, zła i podła” - Katarzyna Pakosińska i Poparzeni Kawą Trzy

 KUP BILET

Weekend z R. - A Surfeit of Lovers

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Inteligenci

 KUP BILET

Pozytywni

 KUP BILET

Pozytywni

 KUP BILET

Eleni z zespołem

 KUP BILET

Kabaret Ani Mru Mru: najnowszy program - Mniej więcej

 KUP BILETPoznajcie serce kulturalne Nowego Targu – Miejskie Centrum Kultury. Zapraszamy do odkrywania bogatej oferty wydarzeń artystycznych, koncertów i spektakli. Nie przegapcie nadchodzących atrakcji – sprawdźcie repertuar i zarezerwujcie swoje bilety już dziś, aby być częścią wyjątkowych doświadczeń kulturalnych!

Odkryjcie kulturalny wymiar Nowego Targu w MCK

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, czyli popularne MCK Nowy Targ, to prawdziwe serce kulturalne tego góralskiego miasta. Oferując ogromną różnorodność wydarzeń i imprez, stanowi podstawę dla doświadczenia kulturalnego mieszkańców i gości odwiedzających nowotarski rynek. Wśród licznych atrakcji, jakie proponuje MCK Nowy Targ, znajdują się spektakle teatralne, koncerty, recitale, wystawy czy warsztaty. Oto tylko niektóre z nich:

  • "Dobrze się kłamie"
  • "Telewizja Kłamie"
  • "Stare Dobre Małżeństwo"
  • "Kabaret Młodych Panów - nowy program: Co się stało?"
  • "Ślub doskonały: I że Cię nie opuszczę aż do śmiechu"

Centrum Kultury Nowy Targ ma zaszczyt współtworzyć bogatą ofertę kulturalną miasta, dając przestrzeń do wyrażania swojej twórczości lokalnym artystom i animatorom kultury. Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, służy jako przestrzeń do spotkań, kreowania i doświadczania sztuki. MCK Nowy Targ to przestrzeń, która wpływa na rozwój lokalnej społeczności i stanowi ważny punkt na kulturalnej mapie Podhala. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, Biletyny, zapoznania się z aktualną ofertą biletów na nadchodzące wydarzenia i przeżycia fascynujących chwil w Miejskim Centrum Kultury Nowy Targ.

Co nowego w repertuarze MCK Nowy Targ?

Planujecie wizytę w Nowym Targu i zastanawiacie się, jakie wydarzenia kulturalne w Nowym Targu czekają na Was w najbliższym czasie? Już teraz sprawdź repertuar MCK Nowy Targ poprzez Biletynę i przygotujcie się na fascynujące doświadczenia kulturalne. To Miejskie Centrum Kultury nieprzerwanie tętni życiem, oferując bogaty i różnorodny program wydarzeń. Bez względu na to, czy jesteście miłośnikami teatru, muzyki czy kina, z pewnością znajdziecie dla siebie coś interesującego w repertuarze MCK Nowy Targ.

Również kinomani znajdą coś dla siebie. MCK Nowy Targ jest bowiem miejscem, które regularnie organizuje seanse filmowe. Zachęcamy do zapoznania się z repertuarem, który regularnie wzbogacany jest o nowe tytuły. Jeżeli goni Was czas, ale nie chcesz przegapić najciekawszych wydarzeń w Nowym Targu, regularnie śledźcie naszą stronę. Bądźcie na bieżąco z nadchodzącymi wydarzeniami w MCK Nowym Targu i korzystajcie z bogatej oferty kulturalnej, jaką oferuje nasze Miejskie Centrum Kultury. Przekonajcie się, że kultura jest w Nowym Targu na wyciągnięcie ręki!

Jak efektywnie planować wizyty w Miejskim Ośrodku Kultury?

Efektywne planowanie wizyt w Miejskim Ośrodku Kultury (MOK) w Nowym Targu to nie tylko wygodne, ale także inspirujące! W MCK Nowy Targ bilety na ciekawe wydarzenia można nabyć online, unikając kolejek. Obierając strategię planowania, najważniejszym elementem jest śledzenie harmonogramu. Jest regularnie aktualizowany i zawiera informacje na temat nadchodzących wydarzeń.

  • Monitorujcie stronę Biletynę, by znać aktualny kalendarz imprez - będziecie wtedy na bieżąco z każdym nadchodzącym wydarzeniem.
  • Planujcie z wyprzedzeniem – im wcześniej zaznaczycie datę w kalendarzu i zakupicie bilet, tym większa gwarancja, że weźmiecie udział w wybranym wydarzeniu.
  • Sprawdźcie regularnie repertuar MOK Nowy Targ – zawsze znajdziecie tam coś dla siebie.

Pamiętajcie, że Nowy Targ MCK to miejsce, gdzie kultura spotyka się z pasją i zaangażowaniem. Efektywne planowanie pomoże Wam w pełni korzystać z tej wyjątkowej oferty.